Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Neuroshima Hex

Kategoria: Strategiczne
Producent: neuroshima.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.11.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1291

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Neuroshima Hex
Neuroshima Hex Online to flaszowa wersja gry planszowej, w której naszym zadaniem jest zniszczenie wrogiego sztabu. Tytuł ten to zarazem pomysł zainspirowany systemem fabularnym o tej samej nazwie, który cieszy się w naszym kraju dość dużą popularnością. Jeśli ktoś jeszcze o nim nie słyszał, ani tez o grze planszowej, może teraz to zmienić, pobierając komputerową wersję Neuroshimy całkowicie za darmo z tej strony.

Akcja Neuroshima Hex osadzona jest na planszy podzielonej na heksagonalne pola. W zabawie może wziąć udział od 2 do 4 graczy. Do wyboru są cztery frakcje: Mutanci, gangi Hegemonii, Posterunek, maszyny Molocha. Każda z nich ma dość zróżnicowane jednostki i możliwości. Jako że dostępna za darmo Neuroshima HEx Online to gra strategiczno-logiczna, należy naprawdę myśleć nad każdym posunięciem. Oczywiście największą satysfakcję ma się z gry przeciwko innym żywym przeciwnikom.

Komu można polecić ten tytuł? Przede wszystkim strategom, którzy nie potrzebują do dobrej zabawy fajerwerków graficznych. Wirtualna adaptacja gry planszowej oddaje doskonale klimat rozgrywki przy stole i z pewnością spodoba się każdemu, kto zna oryginał. Ponieważ jest to edycja freeware, można pobrać ją na laptopa i zabrać ze sobą w podróż lub też na wyjazd. Rozgrywka w Neuroshima Hex nie nudzi się nigdy, dlatego warto mieć ze sobą ta grę. Może to być również świetny wstęp  do poznawania ponurego świata rozgrywki.

Neuroshima Hex Online jest także dostępna w wersji sieciowej. Można znaleźć ją także na wielu stronach z grami flaszowymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Neuroshima Hex