Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Napoleon: Total War Imperial Guard

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Creative Assembly
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 27.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Napoleon: Total War Imperial Guard

Core 2 Duo 2.4GHz, 2GB RAM, karta graficzna 512MB (GeForce 8800 lub lepsza)]
Opis - Napoleon: Total War Imperial Guard

Ukazał się do Napoleon: Total War darmowy dodatek do pobrania, tzw. DLC. Napoleon: Total War Imperial Guard free, bo o nim tu mowa, to rozszerzenie uzupełniające nową grę strategiczną z serii Total War o dodatkowe jednostki gwardii. Gwoli przypomnienia – Napoleon: Total War przedstawiała, jak sugeruje tytuł, dzieje podbojów Napoleona Bonaparte, od kampanii włoskiej po bitwę pod Waterloo. Była to jednocześnie szósta pozycja z serii Total War, opierająca swoje zasady na poprzednich częściach, umożliwiająca rozgrywkę zarówno w trybie single-, jak i multiplayer.

Zastosowane w Napoleon: Total War Imperial Guard zmiany pozwalają na wprowadzenie do rozgrywki m.in. polskiej gwardii, rekrutowanej chętnie do wojsk Napoleona ze szlachty polskiej. W Napoleon: Total War Imperial Guard pl mamy też możliwość kontrolowania holenderskich lansjerów gwardii, formacji stworzonej z huzarów i straszących nieprzyjaciół potężną szarżą. Pozostałe cztery doborowe jednostki w Napoleon: Total War Imperial Guard pc to szaszerzy konni gwardii, holenderscy grenadierzy, marynarze gwardii i wreszcie dragoni cesarzowej.

Wszystkie te jednostki były cenionymi formacjami na polu bitwy, często o elitarnym charakterze. Uzupełniający Napoleon: Total War dodatek po polsku można przetłumaczyć po prostu jako “Gwardia Cesarska”. Ze względu na jego charakter nie zróżnicowano tu wersji językowych, jest to po prostu dodatek Napoleon: Total War Imperial Guard, darmowy i do pobrania z sieci. Przejdź do linka Napoleon: Total War Imperial Guard download pod tekstem, aby pobrać Napoleon: Total War Imperial Guard za darmo.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Napoleon: Total War Imperial Guard

dodał: rex1911 , 27.06.2010

czy z tej strony da sie cos sciagnac\n

dodał: ~fuss , 09.06.2010

a jak to pobrac??