Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Napoleon: Total War

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Creative Assembly
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Napoleon: Total War

Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 15 GB HDD
Opis - Napoleon: Total War
Nadchodząca strategia Napoleon: Total War to produkcja z niezwykle popularnej – zarówno w Polsce, jak i na świecie - serii strategii Total War. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tu do czynienia z okresem wojen napoleońskich. Premiera Napoleon: Total War przewidziana jest na pierwszy kwartał 2010 roku, przyjrzyjmy się więc temu, co nas czeka za kilka miesięcy.

Gameplay Napoleon: Total War to oczywiście przed wszystkim bitwy. Rozgrywamy je głównie na lądzie, lecz nie zabraknie też starć na morzach – tu wypada zauważyć, że wprowadzony został system napraw uszkodzonych okrętów podczas walki. Niestety, nie ma jeszcze możliwy download wersji demo Napoleon: Total War, jednak możesz obejrzeć oprawę audiowizualną tej produkcji. W jaki sposób? Po prostu znajdź na naszych stronach trailer Napoleon: Total War oraz gameplay Napoleon: Total War.

Podczas toczenia każdej z trzech kampanii (włoska, europejska, środkowoafrykańska) będziesz mieć okazję podziwiania ponad trzystu modeli jednostek wojskowych. Możesz sterować samym Napoleonem podczas bitew – jego obecność pośród oddziałów ma na nie bardzo pozytywny wpływ. A wedle słów producentów, na polu bitwy Napoleon: Total War może znajdować się nawet kilka tysięcy jednostek. Możemy więc być pewni efektownych widoków, tym bardziej, że będą tu wstawki filmowe, które jeszcze lepiej pozwolą nam zagłębić się w klimat produkcji.


W naszym kraju zostanie wydany Napoleon: Total War pl. Za publikację Napoleon: Total War po polsku odpowie CD PRojekt. Miejmy nadzieję, że dla zaostrzenia apetytów zostanie opublikowane demo Napoleon: Total War. W wirtualnego Napoleona (bądź przywódcę innego kraju z tego okresu) będą mogli wcielić się gracze komputerowi, bowiem zaplanowano wydanie Napoleon: Total War tylko na PC. A jako że będzie to nowa produkcja, pogramy bez problemu w Napoleon: Total War na Windows 7 i Vista. Nie są jednak znane jeszcze wymagania Napoleon: Total War.


Jak na razie jedynym dostępnym za darmo materiałem z Napoleon: Total War są obrazki z gry. Jeśli chcesz, pobierz screenshoty Napoleon: Total War za free z galerii przy tej zapowiedzi. Zaglądaj również po premierzy gry na nasze strony – jeśli ukaże się jakiś patch Napoleon: Total War, z pewnością będzie u nas dostępny do pobrania.


A póki co uzbrójmy się w cierpliwość. Napoleon: Total War powinno zagościć na ekranach naszych komputerów za trzy miesiące.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Napoleon: Total War

dodał: ~żal , 02.07.2010

to jest tylko opis gry tego niemożna pobrać

dodał: ~lumpel , 04.06.2010

Jak to sie pobiera

dodał: ~kacpi543 , 07.04.2010

zgadzam się z tobą konarqqq\n

dodał: konarqqq , 27.03.2010

jak to wg pobrać??

dodał: ~nike345 , 27.02.2010

jak to sie pobiera

dodał: ~norbi , 18.02.2010

masz racie\n

dodał: ~norbi , 18.02.2010

masz racie\n

dodał: ~pap , 24.01.2010

Poprzednia czesc nie byla zbyt udana. Pelno w niej bledow ktorych do tej pory nie poprawiono. Oby ta czesc byla bardziej dopracowana - jesli tak, to moze byc calkiem udana gierka