Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mutant Chronicles: Doomtrooper

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Paradox Interactive
Data dodania: 22.02.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Mutant Chronicles: Doomtrooper
Mutant Chronicles: Doomtrooper to zaplanowana na rok 2012 adaptacja gry karcianej, która zostanie przeniesiona na monitory komputerów jako strategia. Niestety, ciężko w tej chwili powiedzieć cokolwiek na ten temat, jednak wiadomo, że będziemy mieli tu realia takie same, jak i w grze karcianej. A więc przeniesiemy się przyszłość, gdzie ludzkość eksploruje już kosmos, jednakże nie jest w stanie dojść do porozumienia. Wielkie korporacje, pełniące w przyszłości rolę państw, toczą ze sobą potężne wojny i konflikty, korzystając zarówno z wojsk, jak też i szpiegostwa oraz dywersji.

Jakby tego było mało, pojawia się zła siła, zwana Dark Legion, która ze cel postawiła sobie zniszczenie ludzkości. Służą jej zarówno mutanci, jak też i przeróżne istoty z głębi kosmosu, zaś dowódcy DL potrafią nawet zmieniać ludzi w nieumarłych. Jak więc widać okazji do starć, bitew i używania dywersantów nie zabraknie. Klimat Mutant Chronicles: Doomtrooper oddaje galeria umieszczona przy tej zapowiedzi – pokazane są w niej grafiki i rysunki związane zarówno z karcianką, jak też i powstałymi na jej bazie komiksami i opowieściami.

Oczywiście Mutant Chronicles: Doomtrooper stawiać będzie na tryb wieloosobowy.  Na polu bitwy w dalekiej przyszłości będą mogli zmierzyć się gracze z całego świata. Jednak póki co pozostaje nam tylko oczekiwanie na kolejne informacje od wydawcy praz pierwsze screenshoty i trailery produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mutant Chronicles: Doomtrooper