Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Might & Magic: Heroes VI

Kategoria: Strategiczne
Producent: Black Hole Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.11.2009
Rozmiar: 4.3 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2657

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Might & Magic: Heroes VI

Procesor: dwurdzeniowy 2 GHz

RAM: 2 GB

Karta graficzna GeForce 8800 GTX lub lub wydajniejsza (powinna mieć 1 GB pamięci)

Wymagane miejsce na dysku: 8 GB

Opis - Might & Magic: Heroes VI

Might & Magic: Heroes VI jest kontynuacją, doskonale znanej serii strategii turowych. Fabuła gry rozgrywa się kilkaset lat przed wydarzeniami, których świadkami byliśmy w poprzedniej części.

Tym razem główną rolę odgrywają Anioły, pragnące doprowadzić do wybuchu potężnego konfliktu. W tym celu, pod pozorem przygotowań nad nadchodzący atak ze strony Demonów, zaczynają gromadzić swoich sojuszników. Miejscem akcji ponownie jest Ashan, mamy więc okazję odwiedzić i lepiej poznać kilka znajomych miejsc. Rozgrywka została zmodyfikowana, wprawdzie najważniejsze jej elementy zostały zachowane, jednak zawiera wiele nowych elementów, które nieco zmieniają jej oblicze.

Pojawiło się sporo nowych jednostek. Wprowadzono pulę dzięki, której w prosty sposób możemy rekrutować oddziały, ze wszystkich kontrolowanych miast. Istotną nowością jest też pojawienie się reputacji. Na jej poziom wpływ mają decyzje, podejmowane przez nas w czasie rozgrywki. Warto zainteresować się tą nowinką, gdyż odpowiednio wysoki poziom reputacji, daje nam dostęp do niezwykle potężnych umiejętności. W kwestii samych zdolności autorzy Might & Magic: Heroes VI również zdecydowali się na usprawnienia. Teraz ścieżka rozwoju naszego bohatera jest w znacznie większym stopniu uzależniona od jego typu oraz frakcji, do której należy. Przykładowo wojownicy mogą nauczyć się jedynie słabszych zaklęć a nekromanci nie mogą poznać tajników magii światła. Z pewnością nowe zmiany, nie są aż tak rewolucyjne jak we wcześniejszych odsłonach, jednak mają one istotny wpływ na rozgrywkę i mogą nie przypaść do gustu wszystkim miłośnikom serii. Might & Magic: Heroes VI oferuje nam kampanie zapewniające około 50 godzin rozrywki, więc wierni fani serii z pewnością nie będą mogli narzekać na brak wrażeń. Dodatkowo niezwykle rozwinięto tryb sieciowy, który dodatkowo zyskał teraz wiele elementów społecznościowych.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Might & Magic: Heroes VI

dodał: ~mar-team , 21.01.2011

spoko

dodał: ~Kamil , 07.12.2010

Uwielbiam herosa i nie mogę się doczekać 6 części ;]

dodał: ~heroes rządzi , 27.08.2010

czekam kiedy bende mógł kupi

dodał: ~heroes fan , 03.02.2010

no i git nie moge się doczekać