Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Men of War: Vietnam

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Best Way
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Men of War: Vietnam

Dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 2.33 GHz

1 GB pamięci RAM (2 GB w przypadku posiadania systemu Windows Vista lub Windows 7)

nVidia GeForce 8800 GT lub wydajniejsza karta graficzna (musi osiadać 256 MB pamięci)

3 GB miejsca na dysku

Opis - Men of War: Vietnam

Vietnam to podtytuł już trzeciego dodatku do gry strategicznej Men of War. Jak można się domyślić, akcja dodatku związana jest z krwawą wojną w Wietnamie.

Gra oddaje do naszej dyspozycji, dwie strony konfliktu. Możemy więc stanąć zarówno po stronie stworzonej przez Stany Zjednoczone koalicji, jak i komunistów walczących o zachowanie kontroli w Wietnamie. Zazwyczaj będziemy kierować jedynie niewielkim oddziałem, składającym się z doskonale wyszkolonych żołnierzy. Każdy z naszych podwładnych jest specjalistą w innej dziedzinie, dzięki czemu ich umiejętności doskonale się uzupełniają. Dodatkowo każdy ma inny charakter, co pomaga jeszcze lepiej utożsamić się z nimi.

Dzięki Men of War: Vietnam mamy więc okazję, poznać konflikt wietnamski od bardziej ludzkiej strony. Zobaczyć pewne wydarzenia oczami ludzi, którzy w nich uczestniczą. W niektórych misjach otrzymamy wsparcie, jednak takie sytuacje nie będą częste. Specyfika zleconych nam zadań, często będzie wymagała dyskretnego zrealizowania celu, bez zbytniego zwracania na siebie uwagi. Oprawa graficzna opiera się na silniku wykorzystywanym w serii już wcześniej, nie możemy się więc spodziewać cudów. Jednak trzeba przyznać, że mimo wszystko grafika w grze, nie rozczarowuje i przyjemnie ogląda się rozległe obszary, pokryte bujną roślinnością. Zaletą Men of War: Vietnam jest też bez wątpienia fakt, że jest to dodatek, który do uruchomienia nie wymaga podstawowej wersji gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Men of War: Vietnam