Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Men of War: Red Tide

Kategoria: Strategiczne
Producent: Best Way
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 808

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Men of War: Red Tide

Core 2 Duo 2.33 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 5 GB HDD

Opis - Men of War: Red Tide


Men of War: Red Tide game to samodzielny dodatek do strategii czasu rzeczywistego (RTS) z 2007 roku, która dopiero kilka miesięcy temu pojawiła się na naszym rynku – Men of War. Men of War: Red Tide to nie mod do podstawki, ale dodatek, który nie potrzebuje jej do działania. Również Men of War: Red Tide po polsku wyjdzie prawdopodobnie z opóźnieniem, jako że nie ma jeszcze nawet oficjalnej daty wydania go w Polsce, choć światowa premiera gry miała miejsce już w sierpniu, a faza Men of War: Red Tide beta dawno została zakończona. Póki co możemy ściągnąć angielską wersję Men of War: Red Tide demo (download na naszej stronie poprzez link pod tekstem - Men of War: Red Tide pobierz).

Men of War: Red Tide na pc (nie są planowane wydania konsolowe) zawiera całkowicie nową kampanię składającą się z 23 misji, w której znów kierujemy podległymi nam oddziałami (tym razem sowieckimi) w czasie II Wojny Światowej. W Men of War: Red Tide gameplay to oczywiście strategia wojenna, odpowiednio szybko przemyślana, jak na RTS przystało. Men of War: Red Tide pc oparte jest na książkach i scenariuszach dwóch rosyjskich pisarzy publikujących pod pseudonimem Aleksander Zorich, oraz na sześciu historycznych bitwach. Możemy przetestować Men of War: Red Tide za darmo ściągając z sieci anglojęzyczne demo, jednak w tym wydaniu Men of War: Red Tide pominięto tryb multiplayer, który w pełnej wersji gry pozwala na rozgrywkę w sieci lokalnej i Internecie.
Możliwe, że ukażą się tworzone przez fanów Men of War: Red Tide mods – warto co jakiś czas sprawdzać, czy pojawiły się już w sieci. Nie wiemy obecnie o istnieniu kodów do gry (ich również można za jakiś czas szukać wpisując np. Men of War: Red Tide cheat w wyszukiwarce).
Pozostaje nam czekać tylko na tłumaczące Men of War: Red Tide spolszczenie – a zanim pojawi się Men of War: Red Tide pl, zachęcamy do pobrania angielskiej wersji demonstracyjnej Men of War: Red Tide free. Nie został jeszcze wydany do Men of War: Red Tide żaden patch, co zapewne oznacza, że programiści spisali się na medal.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Men of War: Red Tide