Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Men of War: Condemned Heroes

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: 1C
Data dodania: 19.09.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Opis - Men of War: Condemned Heroes

Men of War: Condemned Heroes porusza, dość słabo znany aspekt II Wojny Światowej. Akcja gry opowiada o sowieckich oddziałach karnych, które były wysyłane na najtrudniejsze misje.

Powstały one w wyniku specjalnego rozkazu Stalina, członkami byli żołnierze skazani za przeróżne przestępstwa. Ich wykorzystanie miało oszczędzić odziały regularnej armii, które były wtedy bardzo potrzebne na froncie. Gra będzie nam oferować aż 4 kampanie, które pozwolą uczestniczyć w wielu zróżnicowanych misjach. Ogólna koncepcja rozgrywki pozostanie podobna jak w poprzednich częściach Men of War. Tym razem jednak, poziom trudności wzrośnie radykalnie. Wynika to z tego, że zazwyczaj przeciwnicy będą dysponować, miażdżącą wręcz przewagą.

Wraz z Men of War: Condemned Heroes, wprowadzony zostanie udoskonalony silnik graficzny, który zaoferuje nam lepsze modele żołnierzy, oraz jeszcze lepiej odwzorowane obszary, na których będziemy prowadzić działania. Zaobserwujemy różne pory roku, które mogą mieć znaczący wpływ na przebieg misji. Bez wątpienia mamy do czynienia z grą, na którą warto czekać. Nawet nie ze względu na samą rozgrywkę, którą nam zaoferuje gdyż w tej kwestii, nie ma co spodziewać się przełomu. Niezwykle interesująco zapowiada się jednak fabuła tego tytułu. Jeśli więc do tej kwestii twórcy przyłożą się jak należy, możemy mieć do czynienia z grą, która wciągnie wielu graczy na długie godziny. Premiera Men of War: Condemned Heroes nastąpi już w lutym 2012.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Men of War: Condemned Heroes