Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Men of War

Kategoria: Strategiczne
Producent: Best Way
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.10.2009
Rozmiar: 398.03MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4409

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Men of War

Core 2 Duo 2.33 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 4 GB HDD,
Opis - Men of War
Men of War to strategia czasu rzeczywistego, którą stworzyło bardzo doświadczone w tym gatunku gier, ukraińskie studio Best Way. Jest to kontynuacja dwóch poprzednio wydanych przez BW gier strategicznych, a mianowicie Soldiers: Ludzie Honoru, oraz Faces of War. Gameplay w Men of War przypomina ten znany ze wspomnianych poprzedniczek, jednak został unowocześniony i dostosowany do obecnych czasów. Nie zapomniano także o graczach, którzy przed zakupem wolą przetestować grę i wydano demo Men of War. Download Men of War w wersji demonstracyjnej pozwala na rozegranie przykładowych misji z jednej z kampanii dostępnych w grze. Oczywiście taka rozgrywka w Men of War jest za free. Demo gry Men of War jest do pobrania w naszym serwisie. Ściągnij więc Men of War i weź udział w trzech kampaniach, toczących się podczas II wojny światowej.

Men of War to gra osadzona w realiach najkrwawszego konfliktu w historii ludzkości, a mianowicie II wojny światowej. Przeglądając screenshots z Men of War, widać, że gra toczy się na różnych frontach ówczesnej wojny. Gracz ma bowiem okazję rozegrać misje zarówno po stronie Niemiec, Aliantów, jak i Związku Radzickiego, a w trybie multiplayer, także po stronie Japończyków. Warto także obejrzeć trailer z Men of War, który zdradza znacznie więcej szczegółów o samej grze. Kampania dla pojedynczego gracza w Men of War składa się z 19 głównych misji, oraz kilku dodatkowych. Gracz będzie miał okazję walczyć zarówno w Europie, ZSRR, jak i w Grecji, oraz Północnej Afryce, operując liczbą ponad 50ciu różnych i wiernie odwzorowanych jednostek z tamtych lat. Także tryb multiplayer w grze jest bardzo rozbudowany i możemy w nim zagrać zarówno Amerykanami, Brytyjczykami, Niemcami, Sowietami, jak i Japończykami. Tryb ten oferuje złożone i różne misje, które potrafią przykuć do komputera na długo.

Ponieważ jak na klasyczną strategię przystało, gra ta nie jest zbyt łatwa i dlatego niektórzy gracze powinni od razu znaleźć kody do Men of War. Przydatny może okazać się także Men of War patch, który eliminuje pewne błędy w grze. Oba te dodatki do Men of War za darmo możecie znaleźć na naszej stronie. Niestety polskim graczom przyszło czekać dwa lata na wydanie Men of War po polsku. Światowa premiera gry miała miejsce w 2007 roku, ale Men of War pl trafiło do nas dopiero całkiem niedawno. Spolszczenie w Men of War stoi na dobrym poziomie, a dystrybucją gry w naszym kraju zajęła się Cenega Poland. Jeśli ktoś zakupił grę wcześniej w wersji angielskiej, to zawsze może zainstalować dodatkowe spolszczenie do Men of War, które można znaleźć w sieci. Współpraca Men of War, oraz Windows 7 powinna układać się wzorcowo, dlatego posiadacze nowego systemu operacyjnego nie powinni się o to martwić. Pobierz Men of War za darmo i przechyl szalę zwycięstwa w II wojnie światowej na swoją stronę. Rozegraj 3 pełne przygód i wciągające kampanie na różnych frontach najkrwawszego konfliktu w historii ludzkości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Men of War