Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Medieval: Total War

Kategoria: Strategiczne
Producent: Creative Assembly
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.09.2011
Rozmiar: 235,37 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2049

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Medieval: Total War

Procesor: 500MHz

RAM: 128MB

Akcelerator grafiki trójwymiarowej

Opis - Medieval: Total War

Medieval: Total War to kolejna doskonała gra strategia, przygotowana przez studio Creative Assembly. Podobnie jak w poprzedniej części, której akcja działa się na dalekim wschodzie, również tym razem zostajemy przywódcą, który musi stanąć na czele potężnej armii i pokonać wrogów.

Teraz jednak przyjdzie nam działać, w realiach średniowiecznej Europy. Mimo zmiany okresu historycznego jak i miejsca akcji, rozgrywka nadal opiera się na niemal tych samych zasadach. Musimy odpowiednio równoważyć rozwój militarny, gospodarczy i zdobywać stopniowo kolejne tereny. W Medieval: Total War bardzo ważną rolę nadal odgrywają bitwy, które jednak teraz toczone są, na dużo większych mapach.

Istotne zmiany zauważymy w kwestii, dostępnych w grze jednostek. Teraz cechuje je znacznie większa różnorodność. Każdy z 12 dostępnych w grze krajów, ma swoje unikatowe oddziały. Dużo bardziej istotni stali się pojedynczy wojownicy. Wynika to z przebudowanego systemu, odpowiadającego za morale armii, które teraz jest w znacznie większym stopniu, zależne od stanu psychicznego jednostek. Względem gry Shogun, w Medieval: Total War większego znaczenia nabrały jednak inne aspekty rządzenia krajem, takie jak dyplomacja, handel czy też rozwój technologiczny.

Jednak wbrew temu co można sądzić, gra nie stała się z tego powodu trudniejsza. Oczywiście nadal nie jest to tytuł przeznaczony dla nowicjuszy, jednak dotychczasowi fani serii Total War, bez problemu poradzą sobie w realiach średniowiecznej Europy przedstawionych w grze Medieval. Gra udostępnia też kampanie, które zostały stworzone na podstawie wydarzeń historycznych. W czasie ich wykonywania, możemy niejednokrotnie spotkać na swej drodze postacie, które z pewnością wielu z nas kojarzy takie jak król Ryszard Lwie Serce czy Joanna d'Arc.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Medieval: Total War