Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Making History II: The War of the World

Kategoria: Strategiczne
Producent: Muzzylane Software Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.08.2010
Rozmiar: 622 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 402

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Making History II: The War of the World

Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 64 MB, 4 GB HDD, Windows XP/Vista
Opis - Making History II: The War of the World
Making History II: The War of the World to gra, która powinna zainteresować każdego wirtualnego stratega. Wracamy tu w okres II Wojny Światowej i kierujemy wydarzeniami, tworząc zarazem nową historię Ziemi. Tytuł ten kładzie nacisk nie tylko na same bitwy, ale też całe zaplecze ekonomiczno-gospodarcze. Można przetestować tą grę – download Making History II: The War of the World w wersji demo jest możliwy właśnie z tej strony.

Oczywiście ta wersja nie pokaże wszystkich możliwości tego tytułu, daje jednak dobre pojęcie o mechanice zabawy i jej możliwościach. Ważny jest wybór kierowanej nacji – każda ma inne jednostki, statystyki oraz preferencje polityczne. Jak w rzadko której grze strategicznej, może tu dojść do wojny domowej w danym państwie. Co się zaś tyczy kontaktów między krajami, ważna jest dyplomacja i odpowiednio prowadzone rozmowy. Opcji jest całe mnóstwo, jednak minusem dla niektórych może być fakt, że nie ma wydania tego tytułu po polsku. Jako że w naszym kraju jest wielu miłośników strategii, być może ukaże się choćby fanowskie spolszczenie Making History II: The War of the World ?

Prócz walką z SI możemy zmierzyć się z innymi żywymi graczami w trybie wieloosobowym. Tu warto od razu dodać, że ukazało się wydanie Making History II: The War of the World wyłącznie na PC. Nie ma wersji konsolowej tego tytułu. Dlatego też nie da się grać w Making History II: The War of the World a Xbox czy PS3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Making History II: The War of the World