Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Majesty: The Northern Expansion

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Cyberlore Studios, Inc.
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 11.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000

Brak

Wymagania sprzętowe - Majesty: The Northern Expansion

  • Pentium 166MHz,
  • 32MB RAM
Opis - Majesty: The Northern Expansion
Majesty the Northern Expansion to gra strategiczna będąca rozszerzeniem podstawowej gry. Jak wskazuje tytuł, będziemy mieli tu do czynienia z wydarzeniami, jakie rozgrywają się na północy fantastycznego królestwa. Niestety, nie jest to dodatek stand-alone i dlatego też nie ma wersji demo Majesty the Northern Expansion do pobrania. Dlatego też opiszemy Ci pokrótce ten dodatek, żebyś wiedział, czy warto w niego zainwestować pieniądze. Możesz ewentualnie obejrzeć dostępny w sieci trailer Majesty the Northern Expansion.

Przede wszystkim reprezentuje on dość wysoki poziom trudności. Nowe misje są dość trudne i nie poleca się ich nikomu, kto nie był w stanie ukończyć poprzedniej części. Niestety, download Majesty the Northern Expansion w wersji demonstracyjnej nie jest możliwy, dlatego też musisz uwierzyć na słowo. Pojawiają się tu nie tylko nowe mapy, ale również i potwory, jak na przykład potężne Yeti. Aby mieć szansę i wyszkolić odpowiednio Twych podwładnych, otrzymujesz budynki jak na przykład Magiczny Bazar, dzięki któremu nie tylko zarabiasz, ale wyposażasz bohaterów w eliksiry. Ważne również jest Mauzoleum, dzięki któremu możesz wskrzeszać poległych. Niestety, podobnie jak i podstawka, tak i Majesty the Northern Expansion nie jest za darmo, więc musisz zakupić dodatek, aby przetestować nowości.

Dodatkowym atutem dodatku jest edytor scenariuszy. Masz tu naprawdę pokaźną liczbę opcji, dzięki którym możesz zaprojektować wspaniałą przygodę i podzielić się z innymi graczami dzięki Internetowi. Jest kilka fanowskich stron gry – ściągnij mapy Majesty the Northern Expansion, a będziesz mógł grać w ten tytuł setki godzin! Oczywiście te dodatki Majesty the Northern Expansion są free. Jeśli wiec po ukończeniu map przygotowanych przez twórców gry chcesz dalej toczyć boje w świecie fantasy, pobierz mapy Majesty the Northern Expansion i ciesz się dalej zabawą!

Wydano Majesty the Northern Expansion po polsku, więc po zakupie pełnej wersji gry nie będziesz musiał szukać spolszczenia Majesty the Northern Expansion. Zapewne zainteresuje Cię fakt, że gra działa z najnowszymi systemami operacyjnymi, możesz więc używać Majesty the Northern Expansion mając Windows 7.

Jeśli masz już dodatek, może zainteresują Cię kody Majesty the Northern Expansion. Ułatwią one znacznie zabawę i przystosowane są do wersji Majesty the Northern Expansion pl. Te kody do Majesty the Northern Expansion są oczywiście do zobaczenia za darmo. Dodatek jest na tyle udany, że nie wyszedł żaden patch Majesty the Northern Expansion.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Majesty: The Northern Expansion

dodał: ~sss , 03.04.2010

scs