Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Majesty: Sovereign of Ardania

Kategoria: Strategiczne
Producent: Cyberlore Studios, Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.09.2009
Rozmiar: 45MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 772

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Majesty: Sovereign of Ardania

  • Pentium II 266MHz,
  • 64MB RAM
Opis - Majesty: Sovereign of Ardania
Majesty: Sovereign of Ardania to nieco starsza gra strategiczna (rts), która mimo upływu lat nic nie straciła na swej grywalności. Wcielasz się tu we władcę fantastycznego królestwa, zaś Twoim celem jest obrona go przed inwazjami wrogów. Chcesz wiedzieć, jak wygląda gameplay Majesty Sovereign of Ardania? To świetnie, ponieważ mamy dla Ciebie demo Majesty Sovereign of Ardania do pobrania.
Download Majesty Sovereign of Ardania jest darmowy, a otrzymasz dzięki niemu specjalnie przygotowany w tym celu quest – nie ma go w pełnej wersji gry! Jednak podobnie jak i w kampanii dl jednego gracza masz tutaj za zadanie rozbudowę królestwa, obronę go przed inwazjami oraz rozbudowę wojska. Pobierz Majesty Sovereign of Ardania, aby przekonać się, jak to jest być władcą tego typu świata. Twoi przeciwnicy to ponad trzydzieści różnego rodzaju potworów – od smoków i kamiennych golemów po gigantyczne szczury i zombie. Do odpierania ich ataków posiadasz armię złożoną z kilkunastu typów wojowników – znajdziesz tu magów, wojowników, elfy, mnichów, krasnoludy i innych. Ściągnij Majesty Sovereign of Ardania w wersji demonstracyjnej, by zobaczyć strukturę rozbudowy królestwa – stawiasz tu takie budynki jak kuźnia, biblioteka, rynek czy gospoda. Warto zauważyć, że oprócz trybu singlowego mamy również zabawę wieloosobową. A jeśli wahasz się jeszcze, czy ściągnąć demo gry, być może przekona Cię do tego trailer Majesty Sovereign of Ardania.
Wydano Majesty Sovereign of Ardania po polsku, więc po zakupie pełnej wersji gry nie będziesz musiał szukać spolszczenia Majesty Sovereign of Ardania. Uprzedzamy, ze demo nie jest zrobione z wersji Majesty Sovereign of Ardania pl, wiec przyda Ci się znajomość języka angielskiego do zabawy. Niestety, mimo upływu lat nie udostępniono Majesty Sovereign of Ardania za darmo, zanim więc zdecydujesz się na zakup tego tytułu, ściągnij Majesty Sovereign of Ardania w wersji demo i zobacz sam, jak wygląda gra w praktyce. Zapewne zainteresuje Cię fakt, że gra działa z najnowszymi systemami operacyjnymi, możesz wiec używać Majesty Sovereign of Ardania mając Windows 7.
A jeśli masz już pełną wersję tej gry, mamy dla Ciebie kody Majesty Sovereign of Ardania. Na naszych stronach znajdziesz również patch Majesty Sovereign of Ardania. Oczywiście zarówno patch jak i kody do Majesty Sovereign of Ardania są free.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Majesty: Sovereign of Ardania