Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Majesty 2: Kingmaker

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Ino-Co
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Majesty 2: Kingmaker

Core 2 Duo 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 4 GB HDD,
Opis - Majesty 2: Kingmaker

Majesty 2: Kingmaker to dodatek do strategii czasu rzeczywistego osadzonej w klimatach fantasy. Każdy, komu spodobała się podstawka, powinien zainteresować się tym rozszerzeniem,  ponieważ wnosi ono do gry sporo nowych elementów. Majesty 2: Kingmaker to DLC, tak więc można pobrać je przez Internet. Nie jest to samodzielny dodatek, dlatego też nie ma wersji demo Majesty 2: Kingmaker.

Jeśli masz więc podstawkę, wykonaj download Majesty 2: Kingmaker, a otrzymasz nową kampanię do przejścia. Składa się ona z ośmiu misji i masz w niej okazję przetestować nowe elementy, jakie pojawiają się w grze – a są to między innymi losowy generator potworów i skarbów. Nadto dodatek ten wnosi do gry edytor, dzięki któremu masz okazję projektować własne mapy.

Niestety, nie wydano Majesty 2: Kingmaker po polsku. Jak na razie nikt nie deklaruje chęci wydania Majesty 2: Kingmaker pl, jednak podstawka została wydana przez Cenegę, może więc będzie i rozszerzenie w polskiej wersji językowej? Majesty 2: Kingmaker wzbogaca gameplay rozgrywki i czyni ją atrakcyjniejszą, więc z pewnością fan gry będą zainteresowani jego nabyciem. Jak na razie nie są dostępne żadne kody Majesty 2: Kingmaker, więc musisz wykazać się naprawdę zdolnościami przywódczymi.

A jeśli brak wersji w naszym języku Ci nie przeszkadza, pobierz Majesty 2: Kingmaker z jednej z platform dystrybucji cyfrowych. Oczywiście nie jest możliwy free download Majesty 2: Kingmaker, musisz zapłacić za dodatek około 15 Euro. Chociaż podstawka przeznaczona była na PC, Xbox 360 i Wii, to dodatek Majesty 2: Kingmaker jest dla PC. Posiadaczom gry na pozostałych platformach przyjdzie poczekać.

Wymagania Majesty 2: Kingmaker nie różnią się od wymagań podstawki, jeśli więc działała Ci ona bez zarzutu, będzie tak samo działać i dodatek. Choć Majesty 2: Kingmaker nie jest  za darmo, warto zainwestować kilkanaście Euro, aby znowu wejść w niezwykły świat Ardanii.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Majesty 2: Kingmaker

dodał: ~avalan , 09.12.2010

super gierka polecam