Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Machines At War

Kategoria: Strategiczne
Producent: Winter Wolves Computer Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.05.2009
Rozmiar: 19 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP
Liczba pobrań: 299

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Machines At War

Pobierz darmowe demo gry rts Machines at War!

Machines at War to strategia czasu rzeczywistego w klimacie s-f. Dowodzisz tu armiami przyszłości na polu bitwy. Gra zawiera losowy generator map, dlatego każda rozgrywka i starcie są niepowtarzalne. Otrzymujesz szeroką gamę możliwości: budujesz mosty, karczujesz lasy, by zrobić przejazd swym armiom, okopujesz się na zajętych pozycjach, ukrywasz wojska w lesie, by zaatakować wroga z zaskoczenia, a także wiele, wiele innych,

Twoje miasto może posiadać ponad 40 różnego typu budowli. W miarę rozrostu zaczynasz również odkrywać nowe technologie, które dają Ci dostęp do coraz lepszych jednostek. Musisz również dbać o aspekt ekonomiczny swego imperium. Pieniądze są kluczem do zwycięstwa - służą Ci do produkcji nowych jednostek i ulepszania już istniejących, nadto dzięki nim rozbudowujesz system obronny.

Machines at War daje Ci wiele pojazdów do wyboru. Jesteś ciekaw, jakich? Pobierz bezpłatne demo gry i przekonaj się o tym sam!
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Machines At War