Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lost Empire: Immortals

Kategoria: Strategiczne
Producent: Pollux Gamelabs
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.05.2009
Rozmiar: 600 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 267

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Lost Empire: Immortals

  • procesor: 1200MHz
  • 512 MB RAM
  • karta graf. GeForce 4
  • 1GB HDD
  • DirectX 9.0c
Opis - Lost Empire: Immortals

Pobierz darmowe demo kosmicznej strategii Lost Empire: Immortals!

Lost Empire: Immortals to gra strategiczna z gatunku 4X. której akcja osadzona jest w rozległej galaktyce. Eksplorujesz, eksterminujesz, eksploatujesz i starasz się pokonać inne rasy. LEI przypomina Civilization IV - rozwijamy tu skolonizowane przez nas planety, wynajdujemy nowe technologie, prowadzimy wojny oraz zajmujemy sie dyplomacją.

W Lost Empire: Immortals możesz wybrać do prowadzenia jedną z sześciu ras. Występuje także kilkanaście pomniejszych cywilizacji oraz od czasu do czasu pojawiają się dawni bogowie - tytułowi Nieśmiertelni. Pobierz darmowe demo i zobacz, co gra ma do zaoferowania. Rozgrywka toczy się w systemie turowym - masz więc czas na przemyślenie wszystkich kroków. Pamiętaj, że każda Twoja decyzja jest ważna!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Lost Empire: Immortals