Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lionheart: Kings' Crusade

Kategoria: Strategiczne
Producent: Neocore Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.09.2010
Rozmiar: 1.2 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 405

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Lionheart: Kings' Crusade

Pentium 4 3.2 Ghz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 GT lub lepsza), Windows XP/Vista/7
Opis - Lionheart: Kings' Crusade
Lionheart: Kings' Crusade to tytuł, który przenosi graczy do czasów krucjat, a konkretnie do III wyprawy krzyżowej. Mamy tu dwie siły – nadciągających z Europy Krzyżowców oraz okupujących Ziemię Świętą wyznawców Allacha. Podczas zabawy możemy wcielić się zarówno w dowódcę muzułmanów – Saladyna, jak i Ryszarda Lwie Serce, stojącego na czele krucjaty. Niestety, nie jest możliwy free download Lionheart: Kings' Crusade w wersji demonstracyjnej, jednak na sąsiedniej stronie naszego portalu znajduje się gameplay produkcji, ukazujący, jak wygląda zabawa w praktyce.

Podczas gry mamy dwie mapy – na jednej, strategicznej, przesuwamy armie i zarządzamy terytoriami, zaś na drugiej toczymy boje w czasie rzeczywistym. Do zabawy przyda się znajomość angielskiego, bowiem nie ma edycji Lionheart: Kings' Crusade po polsku. Jak na razie też żadne krajowy wydawca nie zgłosił chęci wydania tej gry. Jeśli ta sytuacja się nie zmieni, graczom nie władającym dobrze angielskim pozostaje tylko mieć nadzieję, że pojawi się spolszczenie Lionheart: Kings' Crusade. Pomijając to – każda ze stron dysponuje kilkunastoma rodzajami formacji – od łuczników po konnicę. Podczas bitew wojska zdobywają doświadczenie, dzięki czemu po walce dostaję punkty doświadczenia na rozdzielenie pomiędzy poszczególne cechy. Sprawia to, że w miarę postępów gry mamy coraz silniejsze jednostki – oczywiście jeśli przeżyją kolejne bitwy.

Jeśli chcesz mieć grafiki z gry, żaden problem. Pobierz screenshoty Lionheart: Kings' Crusade, które znajdują się w galerii przy tym opisie. Prezentują one armie w akcji, a także ekran rozwoju jednostek. Zapraszamy również do obejrzenia wspomnianego filmiku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Lionheart: Kings' Crusade