Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Light of Altair

Kategoria: Strategiczne
Producent: SaintXi
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.05.2009
Rozmiar: 98 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 545

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Light of Altair

Pobierz darmowe demo gry strategicznej Light of Altair!

Light of Altair to gra strategiczna, której akcję umieszczono w kosmosie. Budujesz tu kolonię na obcej planecie, rozwijasz ją, a potem zaczynasz rozszerzać swoje imperium na kolejne globy. Pobierz darmowe demo i zakosztuj władzy. Prócz Twojej frakcji jest jeszcze osiem innych, musisz więc zbroić się oraz prowadzić dyplomację.

Gra strategiczna Light of Altair, której demo możesz pobrać całkowicie za darmo, wykonana jest całkowicie w technice trójwymiarowej. Masz tu dziesiątki opcji rozwoju, projektowania własnych statków kosmicznych oraz możliwości dyplomacji. Prócz powierzchni planet możesz także budować kolonie na asteroidach. Rozwijaj je od małych osad po potężne metropolie. Light of Altair posiada własną fabułę - kampania dla jednego gracza jest długa i pełna zaskakujących zdarzeń.

Jak w grach strategicznych bywa, także i w Light of Altair posiadasz drzewko rozwoju technologii i broni. Tylko od Ciebie zależy, w jakim kierunku poprowadzisz badania i modernizacje. Pobierz więc darmowe demo gry i zobacz, jak sprawdzisz się w roli przywódcy!

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Light of Altair