Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Legends of Eisenwald

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Aterdux Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 18.06.2015
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Legends of Eisenwald

Legend of Eisenwald gra, która powinna spodobać się wszystkim fanom zarówno klasycznych strategii turowych, jak również tym, którzy wolą RPG. Całość opracowana została przez nieco mniej znane, białoruskie studio Aterdux Entertainment. Niemniej jednak już od pierwszej chwili potrafi zachwycić zarówno świetną oprawą audio-wizualną, klimatem oraz sposobem rozgrywki. Akcja gry przenosi nas do czasów średniowiecza. Niemniej jednak nie brakuje tutaj także elementów fantastyki (magii, wróżb oraz alchemii). Na początku stajemy przed wyborem postaci - rycerza, baronowej lub mistyka.

Fabuła nie obraca się wokół ratowania świata, jak zwykliśmy przywyknąć w tego typu produkcjach. Spotkamy się tutaj z nieco bardziej ludzkimi motywacjami. Mamy więc do czynienia ze zdradą, chciwością, władzą oraz nieszczęśliwą miłością.

Naszym głównym zadaniem jest eksploracja różnego rodzaju lokacji w poszukiwaniu przydatnych przedmiotów. Rzecz jasna nie zabraknie potyczek z przeciwnikami. Po zebraniu odpowiedniej armii będziemy ją musieli przeszkolić i dozbroić, aby stawić czoła coraz to groźniejszym przeciwnikom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Legends of Eisenwald