Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Last Man Standing 1.01

Kategoria: Strategiczne
Producent: IronCode Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.03.2009
Rozmiar: 2,7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 283

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - Last Man Standing

Pentium II (albo AMD) 350 MHz processor,

Windows,

DirectX

Opis - Last Man Standing

Last Man Standing już teraz na pobierz .pl za darmo !

Ludzkość została uwikłana w walkę o przetrwanie przeciwko maszynom. Ty, jako świetnie wyszkolony kierowca opancerzonego czołgu, stajesz się nadzieją ludzkości. Czy zdołasz zniszczyć armię maszyn? W wersji za darmo- ściągnij download za free- możesz badać obszary pustyni, na której zadomowiła się część maszyn.

Jeśli zarejestrujesz się u producenta firmy IronCode Software minigry (ściągnij download za free), będziesz mógł eksplorować tez pozostałe kilka scenerii gierki. Pełna wersja posiada 61 poziomów, a ty możesz kierować sześcioma typami czołgów. Oczywiście w grze nie brakuje tez starć z megabossami.

Last Man Standing -ściągnij za darmo download- to gra, w której musisz stawić czoła bezwzględnym maszynom, których jedynym celem jest zniszczenie wroga jakim jest człowiek. Gracz wciela się w rolę kierowcy zaawansowanego technicznie czołgu - Ajay, którego zadaniem jest stawienie czoła armii zbuntowanych maszyn.

Zniszcz armię wroga a ludzkość napewno ci się odwdzięczy i wyniesie cię na piedestał. Download za free Last Man Standing i ocal ludzką rasę od zniszczenia.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Last Man Standing