Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kozacy II: Wojny Napoleońskie

Kategoria: Strategiczne
Producent: GSC Game World
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.09.2009
Rozmiar: 476.49MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 18507

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Kozacy II: Wojny Napoleońskie

  • 1.5 GHz (2.4 GHz zalecany) CPU,
  • 512 MB RAM,
  • 64 MB karta graficzna,
  • 2GB miejsca na dysku
  • 12x CD-ROM.
Opis - Kozacy II: Wojny Napoleońskie
Kozacy II: Wojny Napoleońskie to kolejna część bardzo popularnej gry strategicznej, tym razem przenosząca graczy w okres tytułowych wojen. Angielski tytuł gry to Cossacks II: Napoleonic Wars, a jej premiera odbyła się w 2005 roku. Możliwa jest gra w Kozacy II wyłącznie na komputerach osobistych. Tym razem posiadacze konsol nie mają niestety okazji przekonać się o licznych zaletach tego wspaniałego RTS’a. Na szczęście możliwy jest download Kozacy II: Wojny Napoleońskie w wersji demonstracyjnej, dzięki czemu gracze jeszcze przez zakupem mogą wypróbować tę strategię. Demo Kozacy II jest oczywiście dostępne w naszym serwisie. Download Cossacks II nie zajmuje zbyt wiele czasu, dlatego warto z niego skorzystać.

Ponownie download Kozacy II pozwala na rozegranie kilkudziesięciu misji, rozłożonych na sześć różnych kampanii. W grze dostępnych jest sześć głównych nacji, a mianowicie Francja, Wielka Brytania, Prusy, Rosja, Austria, oraz Egipt. Cossacks II to doskonale odzwierciedlone realia historyczne, w których zarówno jednostki, jak i bitwy są ściśle związane z prawdziwą  historią. Gra polega na zdobyciu supremacji na świecie poprzez toczenie bitew, a także prowadzenie własnej polityki. Jedną z największych zalet gry jest rozmiar pola bitwy, na który może składać się do 64tyś jednostek, kierowanych przez gracza. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza możliwa jest też gra w trybie multiplayer, przy użyciu sieci online. Gra nie jest łatwa dlatego warto przejrzeć kody do Kozacy II: Wojny Napoleońskie jeszcze przed rozgrywką. W Kozacy II kody pomagają m.in. w odkrywaniu większego obszaru mapy, a także w uzyskiwaniu dodatkowych surowców. Kody do Kozacy II również są dostępne w naszym serwisie, podobnie zresztą jak patch do Kozacy II. Cossacks II patch aktualizuje grę do najnowszej wersji i nanosi kilka kluczowych poprawek, dlatego warto go pobrać.

Kolejną zaletą gry jest piękna oprawa graficzna, tym razem w pełnym 3D pozwalająca na łatwiejsze ogarnięcie pola bitwy. Dystrybutor zadbał również, by możliwa była gra w  Kozacy II po polsku. Jeżeli ktoś zakupił angielską wersję gry to w sieci można znaleźć spolszczenie Kozacy II, które może pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Spolszczenie Cossacks II dostępne osobno jest jednak nieoficjalne i lepiej kupić grę od razu w naszym rodzimym języku. Kozacy II pl to doskonale zlokalizowana gra, w pełnej polskiej wersji językowej. Wymagania gry nie są zbyt wysokie i nie powinno być problemów z uruchomieniem Cossacks II z Vista i Windows 7. W sieci dostępnych jest też cała masa różnych dodatków do pobrania do Cossacks II. Warto więc przeszukać Internet i pościągać interesującą aplikację do Kozacy II za free.

Download demo Kozacy II jest dostępny poniżej. Przypominamy także o tym, że z naszej strony możecie pobrać również kody do Cossacks II, a także patch. Wspomniane dodatki do Kozacy II są za darmo, dlatego warto z nich skorzystać. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Kozacy II: Wojny Napoleońskie

dodał: ~kozak , 07.01.2015

ja mam orginał ale mi sie zepsuł ;c

dodał: ~matty , 01.07.2012

mozesz sciagnac ale tylko demo ;(

dodał: ~kapa , 13.04.2010

działa ??

dodał: ~krystian , 14.03.2010

ale smiec