Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kompania Braci: Na linii frontu

Kategoria: Strategiczne
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.09.2009
Rozmiar: 1.92GB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 1426

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Kompania Braci: Na linii frontu

  • Pentium 4 3 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza),
  • 6.5 GB HDD,
  • Windows XP
Opis - Kompania Braci: Na linii frontu
Kompania Braci: Na linii frontu to samodzielne rozszerzenie świetnej strategii czasu rzeczywistego Company of Heroes. Ta gra strategiczna posiada rzeszę fanów na całym świecie, będąc największym rywalem Call of Duty. Chcesz się dowiedzieć, co zyskasz kupując Kompania Braci Na Linii Frontu? Zaraz Ci wszystko opiszemy, a nadto mamy dla Ciebie wersję demo gry. Download Company of Heroes Opposing Fronts jest darmowy i pozwoli Ci na poznanie mechaniki gry.

Jej akcja osadzona jest podczas operacji Market Garden. W COH Oppsing Fronts otrzymujesz dwie kampanie – w pierwszej sterujesz siłami aliantów, w drugiej wojskami III Rzeszy. Ściągnij za darmo Company of Heroes Opposing Fronts, a otrzymasz pełen tutorial oraz dwie pierwsze misje z kampanii dla strony niemieckiej. To wystarczająco dużo, aby pokazać Ci, jak przebiega rozgrywka. Dodatkowo Company of Heroes Opposing Fronts dodaje nowe tryby zabawy multiplayer – jeśli lubisz tego typu rozgrywkę, będziesz z pewnością zachwycony. Obejrzyj w sieci oficjalny trailer Company of Heroes Opposing Fronts, a z pewnością przekonasz się, że warto zainwestować w ten tytuł! Dodatkowym atutem dodatku jest ulepszenie Sztucznej Inteligencji, dzięki któremu walka staje się bardziej wymagająca. Przekonaj się o tym – udostępnione w wersji demo misje dadzą Ci nie raz okazję do wymiany ognia.

W naszym kraju wydano Company of Heroes Opposing Fronts po polsku, dlatego też nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie do zabawy, bowiem dostajesz od razu wersję Company of Heroes Opposing Fronts pl. Gra powinna działać płynnie na wszystkich używanych obecnie systemach operacyjnych, możesz więc grać w Company of Heroes Opposing Fronts na Windows 7, bez problemu uruchomisz również Company of Heroes Opposing Fronts mając XP, Vista. A jeśli posiadasz już pełną wersję gry, mamy dla Ciebie patch Opposing Fronts. Ten oficjalny patch Opposing Fronts jest do obrania z naszych stron w każdej chwili. Oczywiście łatkę Company of Heroes Opposing Fronts pobierzesz za darmo. Mamy dla Ciebie również kody do gry (nie jest to trainer Opposing Fronts).  Wszystko to – kody, jak i patch COH Opposing Fronts – jest w pełni darmowe.

Na koniec warto zauważyć, że gra ukazała się tylko w wersji na PC i nie planuje się jej konwersji na żadną z istniejących konsol.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Kompania Braci: Na linii frontu