Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kleopatra: Królowa Nilu

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Impressions Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Kleopatra: Królowa Nilu

  • Pentium II 266 MHz
  • 32 MB RAM
Opis - Kleopatra: Królowa Nilu

Kleopatra: Królowa Nilu to dodatek, do ciepło przyjętej przez graczy gry Faraon. Akcja rozszerzenia skupia się okresie, w którym Egiptem rządziła Kleopatra, z nią też związane są dostępne kampanie.

W związku z tym, pojawiają się również nowe nacje takie jak Rzymianie czy Macedończycy. Napotkamy nawet Marka Antoniusza oraz Oktawiana a więc postacie doskonale znane miłośnikom historii. Zasady rozgrywki pozostały niezmienione, względem podstawowej wersji gry. Nadal więc musimy wznosić miasta, dbając skutecznie o zadowolenie naszych poddanych. Należy się liczyć z tym, że wymagania mieszkańców naszego miasta stopniowo rosną i coraz trudniej jest je spełniać.

Musimy je jednak godzić z rozwojem miasta, co często wymaga od nas, wypracowywania kompromisów. Na naszej drodze ku chwale, pojawia się wiele przeszkód, mowa w tym wypadku nie tylko o przeciwnikach ale też o katastrofach naturalnych czy mściwych bogach, którzy srogo nasz ukażą, gdy nie oddamy im należytej czci. W grze Kleopatra: Królowa Nilu, możemy postawić wiele nowych budowli, które dadzą nam pewne korzyści ale będą też trwałym symbolem naszej potęgi. Warto wspomnieć choćby o królewskich grobowcach czy aleksandryjskiej latarni morskiej. Gra podobnie jak podstawowa wersja, dostarcza wiele rozrywki, dzięki bogactwu dostępnych kampanii a także samej rozgrywce, która potrafi naprawdę wciągnąć. Grafika nadal prezentuje się tak samo, nie można mieć jednak tego za złe autorom, gdyż wygląda  dobrze i pozytywnie wpływa na specyficzny klimat jaki towarzyszy nam w grze.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Kleopatra: Królowa Nilu

dodał: ~justa , 18.06.2010

oha!!

dodał: ~tatiana29w , 24.03.2010

fajna gra tylko gdzie to pobrac

dodał: ~zenek , 03.03.2010

ale gowno

dodał: ~... , 01.03.2010

Ale z was mózgi... tu pisze tylko opis gry jaki żal

dodał: ~Daro , 29.01.2010

Gdzie to sie pobiera jaki żal

dodał: ~gaga , 24.01.2010

gdzie sie pobiera ?

dodał: ~lol , 31.12.2009

Gdzie to się pobiera??

dodał: kornel17 , 28.12.2009

gdzie sie pobiera\n