Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kings and Castles

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Gas POwerde Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Kings and Castles

Wymagania już wkrótce.
Opis - Kings and Castles
Premiera gry Kings and Castles nastąpić ma w 2010 roku, warto więc przyjrzeć się temu tytułowi, który wyjdzie zarówno na PC, jak i konsole. Choć nie jest póki co możliwy download żadnych materiałów Kings and Castles, mamy garść informacji na ten temat.

Gameplay Kings and Castles to strategia czasu rzeczywistego, w której wcielamy się we władcę królestwa. Mamy dwóch rywali, zaś ich celem jest oczywiście nasza eliminacja i odwrotnie. Będziemy więc musieli nie tylko rozbudowywać posiadane włości, ale także i gromadzić armie, by toczyć epickie bitwy. Miejmy nadzieję, że przed ukazaniem się tego tytułu na półkach sklepowych otrzymamy możliwość gry w demo Kings and Castles. Z pewnością również ukaże się jakiś trailer Kings and Castles, który znajdziesz na naszych stronach.

Planowane jest wydanie Kings and Castles na PC, a także konwersji Kings and Castles na Xbox 360. Nie zabraknie również wersji Kings and Castles pod PS3. Kings and Castles to najnowszy produkt firmy Gas Powered Games, która znana jest z udanych tytułów. Miejmy nadzieję, że i tym razem nie zawiedzie.

Oczywiście nie będzie możliwości pogrania w Kings and Castles za darmo. To pełnoprawny tytuł, za który trzeba zapłacić. Nie wiadomo, czy pojawi się tryb multiplayer i czy użytkownicy Kings and Castles na Playstation będą mogli walczyć z posiadaczami innych platform.

Na razie nie są dostępne żadne materiały za free z Kings and Castles. Jeśli jednak pojawią się, pobierz dodatki Kings and Castles z naszych stron – nie musisz za to nic płacić. Nie wiadomo, czy wyjdzie wersja Kings and Castles pl. Jeśli nie stanie się tak, pozostaje mieć nadzieję, że fani wykonają własne spolszczenie Kings and Castles.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Kings and Castles