Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

King's Bounty Wojownicza Księzniczka

Kategoria: Strategiczne
Producent: Katauri Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.07.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1598

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - King's Bounty Wojownicza Księzniczka

Pentium 4 3.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza),
Opis - King's Bounty Wojownicza Księzniczka

King's Bounty Wojownicza Księżniczka to pierwsze – i jak dotąd jedyne – rozszerzenie do świetnej strategii turowej King’s Bounty: The Legend. Zgodnie z tytułem, wątek fabuły dotyczy księżniczki. Ma ona na imię Amelia i wyrusza śladami rycerza Gilberta, by powstrzymać niebezpieczeństwo, jakie zawisło nad Endorią. Niestety, nie istnieje demo King’s Bounty Wojownicza Księżniczka do pobrania, mamy jednak nadzieję, że poniższy opis pozwoli Ci ocenić grę.

Akcja King's Bounty: Armored Princess (taka jest oryginalna nazwa) toczy się kilkanaście lat po poprzedniej części. Amelia rusza do obcych krain, gdzie czeka na nią wiele bitew do stoczenia i zadań do wykonania. W odróżnieniu od poprzedniej części mamy tu większy limit awansu postaci – teraz można przekroczyć pięćdziesiąty poziom! Oczywiście nie jest to możliwe w King’s Bounty za darmo. Aby zebrać odpowiednią ilość doświadczenia, musisz naprawdę dużo walczyć i działać. Pojawia się też pomocnik – mały smok, który jednak z biegiem czasu staje się prawdziwą maszyną do zabijania. Prócz tego napotkasz w grze nowe rasy, potwory i wymagających przeciwników. Niestety, brak grywalnych materiałów z King’s Bounty po polsku. Tak, gra wyszła w wersji King’s Bounty pl, jeśli więc nabędziesz pełną wersję, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie King’s Bounty.

W kontynuacji hitu zapewne zaskoczy Cię nieco zmienione drzewko rozwoju postaci – doszło sporo nowych umiejętności wraz z poszerzeniem dostępnego poziomu. Dzięki temu mamy tu większy poziom grywalności – choć i tak poprzedni stał na wysokim poziomie. Możesz teraz również bawić się w łowcę nagród i chwytać bandytów – prócz pieniędzy otrzymujesz za to także bezcenne doświadczenie. Jeśli grałeś w poprzednią część, dotrzesz same pozytywne zmiany, co w przypadku kontynuacji nie jest zawsze pewną rzeczą. Niestety, nie jest dostępna wersja demo, ale jeśli chcesz, możesz obejrzeć trailer King’s Bounty, który znajdziesz na naszych stronach.

Trafisz tam również na inne strategie turowe do pobrania. Jeśli nie grałeś w The Legend, pobierz King’s Bounty w wersji demo – jest dostępne za darmo. To niestety jedyna wersja King’s Bounty za free. Tytuł ten powinien działać pod najnowszymi systemami operacyjnymi, więc uruchomisz King’s Bounty mając Windows 7. A co się tyczy Księżniczki, w sieci możesz znaleźć przeróżne do niej dodatki – tapety, mody i tym podobne atrakcje. Szukając ich uważaj, aby poprawnie wpisywać szukany tytuł, bowiem wielu ludzi wpisuje błędną frazę: kings bounty.

Pełna wersja gry King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka jest do nabycia w sklepach z grami komputerowymi. Jeśli lubisz strategie turowe w klimatach fantasy, ten tytuł z pewnością przypadnie Ci do gustu. Został on zresztą doceniony zarówno przez graczy, jak i profesjonalne portale branżowe.

I na koniec dwie ważne informacje. Aby cieszyć się Wojowniczą Księżniczką nie potrzebujesz mieć poprzedniej części – The Legend (czyli Legendy w wersji polskiej). Po drugie – gra przeznaczona jest wyłącznie na komputery i nie planuje się wersji konsolowej tego tytułu.


Aby pobrać grę Mafia 2 w wersji demo, należy kliknąć przycisk pobierz teraz, następnie czekać kilka sekund aż zostaniemy przekierowani na stronę Steampowered. Przed pobraniem należy się zarejestrować (rejestracja jest darmowa) a następnie pobrać narzędzie Steam, bez którego nie będzie można ściągnąć gry. Aplikacja dostępna jest na stronie producenta lub tutaj: Steam.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: King's Bounty Wojownicza Księzniczka