Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jagged Alliance: Back in Action

Kategoria: Strategiczne
Producent: bitComposer Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.09.2011
Rozmiar: 354.3 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1605

Brak

Opis - Jagged Alliance: Back in Action

Jagged Alliance: Back in Action stanowi powrót do znanej serii gier, która swego czasu, cieszyła się niezwykle dużą popularnością. Autorzy sporo kazali czekać graczom na kontynuację. Poprzednia część ukazała się w roku 1999.

Gry z serii Jagged Alliance zawsze były cenione za przemyślaną, taktyczną rozgrywkę. Akcja Back in Action, będzie się rozgrywać w fikcyjnym państwie nazwanym Arulco. Rządzi nim dyktatorka imieniem Deidranna, której musimy się pozbyć. Naszym pracodawcą zostanie były przywódca kraju, który został odsunięty od władzy. W grze będziemy mieć do dyspozycji maksymalnie 18 najemników, z czego sześciu zabierzemy na misję.

Każdy z naszych ludzi, wyposażony zostanie w indywidualne cechy oraz umiejętności, które dodatkowo może rozwijać, dzięki zdobywanemu doświadczeniu. Podwładnych wyposażymy też w broń oraz różnego rodzaju sprzęt, który dodatkowo zwiększy ich możliwości. Wspomniany kraj o nazwie Arulco, będzie złożony z ponad 200 obszarów, które musimy przejąć by go wyzwolić. Podział ten, wprowadzi do gry element strategiczny. Każdy zdobyty teren da nam dodatkowe bonusy. Ważna stanie się współpraca z miejscową ludnością, która może wspomóc nas w walce. Zyskamy też możliwość zablokowania dostaw zaopatrzenia do wrogich oddziałów.

Twórcy zapewniali, że Jagged Alliance: Back in Action nie odejdzie od najważniejszych założeń serii. Istnieją jednak co do tego pewne wątpliwości. Wedle ostatnich doniesień, z gry ma zniknąć turowy system prowadzenia walki. Jest on jednym z najbardziej cenionych elementów serii, więc jego usunięcie, może znacząco zmienić oblicze rozgrywki. Zmiany jakie na pewno wprowadzone zostaną do gry, mają dotyczyć w głównej mierze grafiki, która stanie się trójwymiarowa oraz przebudowy interfejsu. Jak wprowadzone zmiany wpłyną na oblicze gry, oraz czy przypadną do gustu graczom, przekonamy się w styczniu 2012 roku. Wtedy odbędzie się premiera Jagged Alliance: Back in Action.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Jagged Alliance: Back in Action