Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jagged Alliance 3

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: F3 Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Jagged Alliance 3

Wymagania już wkrótce.
Opis - Jagged Alliance 3

Pierwsza gra z serii Jagged Alliance ukazała się w 1994 r. i szybko stała się popularna. Po latach gracze doczekali się sequela, a wkrótce i dodatku do niego. Następnie zostało wydane wznowienie z opracowanymi na nowo wieloma elementami – Jagged Alliance 2: Wildfire. Teraz natomiast nadchodzi długo oczekiwana Jagged Alliance III (przedstawiające Jagged Alliance 3 screeny dostępne są w naszej galerii), której premiera zapowiedziana jest na razie bardzo ogólnikowo na 2011 r. Na razie żaden dystrybutor nie zapowiedział się z chęcią wydania Jagged Alliance 3 po polsku, jednak liczna grupa fanów serii powinna wywrzeć odpowiedni nacisk i doprowadzić do wydania Jagged Alliance 3 pl.

Wszystkie gry z serii są strategiami turowymi, choć wielu graczy kojarzy je bardziej z rodzajem strzelanek. Dowodzimy w nich oddziałem najemników, a celem gry jest oczywiście pokonanie wszystkich przeciwników. W Jagged Alliance 3 gameplay zapowiada się podobnie W kolejnych turach kierujemy poszczególnymi jednostkami, wyznaczając im cele (przemieszczania się lub ostrzału). Zobacz zapowiadający Jagged Alliance 3 trailer na naszej stronie, aby poznać grę dokładniej (możesz go też szukać w sieci wpisując np. Jagged Alliance 3 download videozapowiedź). Niestety nie zagramy na razie w Jagged Alliance 3 za darmo, ponieważ nie stworzone zostało jeszcze żadne demo.

Znane już szczegóły fabuły i podział na cztery frakcje - w Jagged Alliance 3 pc będziemy mogli wybrać dowolną ze stron konfliktu. Przykładowe misje z Jagged Alliance 3 przedstawia galeria zamieszczona nad opisem. Wiemy też na pewno, że pojawią się nowe bronie i typy pancerza. Dopracowano też grafikę i przy zachowaniu podobnego co wcześniej widoku kamery mamy wrażenie oglądania obrazu w pełnych trzech wymiarach (zobacz już teraz Jagged Alliance 3 – pobierz screeny z naszej galerii). Ważną zmianą jest też rezygnacja z systemu finansowania drużyny znanego z poprzednich części – gracz będzie mógł się więc skupić na samych działaniach w terenie.

Wszystko wskazuje na to, że ukaże się wyłącznie wydanie na pecety – fani konsoli czekający na Jagged Alliance 3 na xbox lub Jagged Alliance 3 na ps3 niestety będą musieli obejść się smakiem.

Nie są na razie znane potrzebne do uruchomienia Jagged Alliance 3 wymagania. Pozostaje nam liczyć, że w okolicach premiery ukaże się demo i że przyjdzie nam zagrać w Jagged Alliance 3 za free oraz że szybko ukaże się wersja Jagged Alliance 3 zawierająca spolszczenie.

Pamiętaj też, by po ukazaniu się gry zawsze mieć zainstalowany aktualny, poprawiający bugi w Jagged Alliance 3 patch (rzadko ukazują się gry, do których nie trzeba pisać łatek). Nie wiadomo natomiast, czy będą w Jagged Alliance 3 działały kody.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Jagged Alliance 3

dodał: flammable33 , 10.12.2012

To jest świetna gra. Gra sie w nią wspaniale