Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jagged Alliance 2.5: Unfinished Business

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Sir-Tech
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Jagged Alliance 2.5: Unfinished Business

Pentium 200MHz, 32MB RAM
Opis - Jagged Alliance 2.5: Unfinished Business

Pierwsza gra z serii Jagged Alliance ukazała się w 1994 r. i szybko stała się popularna. Po latach gracze doczekali się sequela, a wkrótce i dodatku do niego - Jagged Alliance 2.5: Unfinished Business (2000 r.). Co ważne, ukazało się Jagged Alliance 2.5 po polsku. Wszystkie gry z serii są strategiami turowymi, choć wielu graczy kojarzy je bardziej z rodzajem strzelanek. Dowodzimy w nich oddziałem najemników, a celem gry jest oczywiście pokonanie wszystkich przeciwników. Podobnie w Jagged Alliance 2.5 pl – w kolejnych turach kierujemy poszczególnymi jednostkami, wyznaczając im cele (przemieszczania się lub ostrzału). W Jagged Alliance 2: UB zachowano system charakterystyk z poprzednich części – każda jednostka ma przypisaną jej szybkość, zręczność itd. Przyjrzyj się bliżej Jagged Alliance 2.5 i pobierz screeny z naszej galerii. Niestety nie jest dostępne Jagged Alliance 2.5 demo.

Jagged Alliance 2.5 to dodatek oferujący aż 20 nowych scenariuszy, pojawiają się też nowe postacie najemników i nieznane wcześniej rodzaje broni. Jako dowódca grupy musisz w Jagged Alliance 2.5 pc odpowiednio zarządzać środkami finansowymi tak, by móc sobie pozwolić na opłacenie kolejnych, odpowiednich do wymagań zadania najemników, oraz ich ekwipunku. Gracz w Jagged Alliance 2: UB musi przy tym pamiętać, że jedni członkowie drużyny dogadują się ze sobą świetnie, inni – wcale. Zobacz na naszej stronie film Jagged Alliance 2.5 gameplay (również trailer z Jagged Alliance 2.5 za darmo w dziale „dodatki” oraz w innych miejscach sieci po wpisaniu w wyszukiwarce Jagged Alliance 2.5 download trailer).

Niestety nie zagramy w Jagged Alliance 2.5 za free, ale grę można zakupić obecnie za niewielkie pieniądze. Przypominamy, że na 2011 r. planowana jest premiera Jagged Alliance 3. Pamiętaj też, by ściągnąć aktualizujący Jagged Alliance 2.5 patch, który usuwa liczne błędy pierwotnej wersji, która dość często się zawieszała. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Jagged Alliance 2.5: Unfinished Business