Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Imperium Romanum

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Haemimont Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Imperium Romanum

  • Procesor: Pentium 4 2 GHz
  • Pamięć RAM: 512 MB
  • Karta graficzna: 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 2 GB
Opis - Imperium Romanum
Imperium Romanum to gra strategiczno – ekonomiczna osadzona w czasach Imperium Rzymskiego. Rozgrywka prowadzona jest w trybie czasu rzeczywistego – RTS, a twórcy gry postawili na jak największy stopień realizmu zarówno odwzorowując w mechanice gry cechy i zależności tamtego okresu historycznego jak i wiele inwestując w grafiką, która stara się jak najwierniej wizualizować realia tamtego okresu. W grze naszym zadaniem jest zarządzanie jedną z prowincji Imperium tak by rozwijała się jak najpomyślniej. Nasze zadanie realizujemy głównie poprzez mądrą rozbudowę infrastruktury – budynków oraz poprzez przemyślane posunięcia ekonomiczne (ekonomia w grze jest niezwykle rozbudowana), które pozwolą nam sfinansować kolejne inwestycje. Gra posiada również wątek militarny – gdyż nie raz przyjdzie bronić nam podległej prowincji przed barbarzyńcami. W trybie taktycznym gracz ma możliwość samemu pokierować do zwycięstwa podległe mu oddziały.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Imperium Romanum

dodał: ~kara , 23.04.2010

fajnie .!