Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ikariam

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Gameforge
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Ikariam

Brak!
Opis - Ikariam
­

Gra Ikariam to darmowy tytuł, którego możemy używać przy pomocy przeglądarki sieciowej (IE, FF czy Opera). Sprawia to, ze download Ikariam nie jest potrzebny. Wystarczy tylko rejestracja w Ikariam, aby móc grać w ten tytuł z dosłownie każdego komputera. A na czym polega zabawa?

Ikariam to gra strategiczno-rozwojowa, w której otrzymujesz kontrolę nad jedną z wysepek Morza Śródziemnego. Twoim zadaniem w Ikariam jest jej rozbudowa. Nie jest to łatwe zadanie i przyda się odpowiednia taktyka w Ikariam, aby dopiąć celu. Jako że jest to wydanie Ikariam pl, nie potrzebujesz znajomość żadnego języka obcego, aby dobrze się bawić. Zaczynasz od posiadania niewielkiej połaci gruntu, gdzie możesz znaleźć materiały budowlane, winorośle, marmur, kryształ bądź siarkę. Najważniejszy na początku jest materiał – z niego stawiasz funkcjonalne budynki oraz domy dla mieszkańców. Gdy już zaczniesz wydobywać surowce, możesz stawiać takie budynki jak akademia (dzięki niej pracujesz na ułatwiającymi życie wynalazkami), koszary (szkolisz u wojsko niezbędne do obrony swych osad i kolonii) czy też port (do handlu). Wszystkie budynki w Ikariam stylizowane są na prawdziwie stare budowle, podbnie jak i wojska, których wyposażenie kojarzy się ze starozytną Grecją.

W dostępnej za darmo grze Ikariam pomocą służą Ci czterej doradcy. Możesz przekonać się, czy któryś z nich ma dla Ciebie wiadomość. Jeżeli doradca chce się z Tobą podzielić ważnymi informacjami, jego obrazek podświetli się. Dzięki temu jesteś zawsze na bieżąco z nowościami. W sieci znajduje się niejedna instrukcja do Ikariam, dzięki której możesz osiągnąć sukces w rozwijaniu osady. Poza tym dostępne są dodatki do Ikariama, które uatrakcyjniają zabawę. Choć Ikariam to darmowa gra, to jest ona znacznie rozbudowana, co stawia ją w jednym szeregu z płatnymi tytułami tego typu.

Ikariam online doczekał się licznej rzeszy sympatyków, zarówno w kraju, jak też i na świecie. Co jakiś czas ukazuje się nowa wersja Ikariam, która ma ulepszoną grafikę i gameplay. Oczywiście kazda nowa wersja Ikariam jest również free. Jako że zdjęcia Ikariam nie są dostępne, polecamy obejrzeć trailer Ikariam wykonany przez jednego z fanów tej gry. Ukazuje Ci on, jak może wyglądać Twoje miasto, a także daje dobry pogląd na oprawę graficzną tej gry.

Dużym atutem zabawy są proste zasady gry w Ikariam. Przekonaj się o tym zresztą samemu – tutaj wszystko jest za darmo i za nic nie musisz płacić ani grosza. Jeżeli lubisz budowanie imperium od podstaw a la Settlers czy Civilization, tytuł ten jest w sam raz dla Ciebie. Udowodnij swoje zdolności przywódcze – rozwijaj wojsko, rozbudowuj miasta, zakładaj kolonie. Spraw, by Twoi podwładni stworzyli nację, która będzie przodować w antycznym świecie.

Jeśli też chcesz, możesz przed rejestracją w Ikariam poznać zasady gry, bowiem istnieją liczne grupy dyskusyjne w języku polskim, a także fora na jej temat. Dzięki licznym poradom nie zaczniesz gry jako zupełny nowicjusz, a od razu będziesz wiedział, jak walczyć o najlepsze wyniki. Jeśli zaś lubisz sam odkrywać wszystkie zależności w zabawie, rozpocznij grę bez czytania. Dzięki temu będziesz mieć większa satysfakcję z odnoszonych zwycięstw. Tak czy owak – warto spróbować swych sił w tej grze, tym bardziej, że jest ona całkowicie darmowa.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ikariam

dodał: ~sory za byka , 14.12.2011

pakować w gospodarke

dodał: ~Jakub , 14.12.2011

surowce morzna zdobyć tak pakoeac w gospodarke w badaniach

dodał: ~D , 28.11.2010

fajne

dodał: ADRIAN.... , 04.04.2010

na jnej wyspie załorzyźć kolonie\n

dodał: ~wryszka2 , 19.03.2010

jak zdobyć marmur i nine surowce

dodał: ~korzeń , 17.03.2010

może ktoś pomóc w sórowcach na ikariam

dodał: ~Kurcze , 16.02.2010

Jakie z was n00by :p

dodał: ~Stra , 19.01.2010

gdzie pisze link pisać na Klaus325@wp.pl\n

dodał: ~astra , 19.01.2010

Gdzie pisze link\n

dodał: ~opel , 10.01.2010

Jak zdobyć marmur i ine surowce.