Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hotel Giant 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Enlight Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2009
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Hotel Giant 2

  • Procesor: Pentium 4 1.5 GHz
  • Pamięć RAM: 512 MB
  • Karta graficzna: 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 2 GB
Opis - Hotel Giant 2
Hotel Giant 2 to strategiczna gra ekonomiczna, polegająca na na zarządzaniu i rozwoju hotelu. Gra opiera się na mechanice części pierwszej wnosząc nową odświeżoną grafikę oraz sporo nowych możliwości. Celem gracza jest takie zarządzanie hotelem by stał się on najbardziej luksusowym i reprezentatywnym miejscem w mieście. Gracz zarządza więc budżetem hotelowego przedsiębiorstwa, rekrutuje pracowników, dodaje nowe udogodnienia
etc. a przede wszystkim musi obserwować swoich gości tak, gdyż to oni i ich oceny bezpośrednio wpływają na postępy w grze. Gdy szybko będziemy reagować i spełniać oczekiwania wirtualnych kości możemy oczekiwać, iż nasz hotel będzie piął się w górę po szczeblach prestiżu, aż na sam szczyt hierarchii w branży. Oczywiście prócz inwigilowania gości mamy dostęp do różnorakich tabel, zestawień i porównań, które wiele powiedzą nam o ekonomicznej kondycji naszego przedsięwzięcia oraz pozwolą zaplanować kolejne kroki. Gracz może zarządzać jednym z 20 dostępnych w grze hoteli, oraz wybierać spośród 1400 elementów wyposażenia jego wnętrza tak więc możliwości jakie daje gra w Hotel Giant 2 są naprawdę imponujące. Grę jest doskonała rozrywką dla wszystkich wielbicieli ekonomicznych strategii, łakomy kąsek znajdą w niej również fani gier typu Sims.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hotel Giant 2

dodał: ~IRONMAN , 05.02.2010

Pisze Hotel Giant 2 [TYLKO OPIS GRY]\n

dodał: ~Fan Hitmana , 23.01.2010

Wszystko ładnie i pięknie TYLKO JAK TO POBRAĆ?

dodał: ~jA , 23.01.2010

Jak to pobrać .?!!!!!!!!!!!

dodał: ~paula , 07.01.2010

jak sie to pobiera bez jakiegos programu powiedzcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał: ~pauliśA , 17.07.2009

chce jąpoać