Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Homeworld 1.0

Kategoria: Strategiczne
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.04.2009
Rozmiar: 62,7 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2082

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Homeworld

+ Pentium II 300MHz,

+ 64MB RAM,

+ akcelerator 3D

+ kompatybilna karta dzwiękowa


Opis - Homeworld

Homeworld (ściągnij download za free) to strategia czasu rzeczywistego tocząca się w przestrzeni kosmicznej, która dzięki swojej innowacyjności zmieniła pojęcie gier 3D.

Dobra fabuła twórców gry Homeworld firmy Relic Entertainment to główny plus dla gry. Teraz pokrótce co i jak. Archeologowie, zazwyczaj odnajdują groby faraonów, szczątki starych cywilizacji, tym większe było ich zdziwienie, kiedy natknęli się na dziwne, mechaniczne urządzenie. Specjaliści nie mieli wątpliwości, jest to pojazd kosmiczny. Dowody znalezione na jego pokładzie wskazywały, że nie jest on wytworem odmiennej rasy lecz, że to właśnie nim przybyli przodkowie ludzi... Ludzie zdecydowali się wybudować statek z hiper napędem i odnaleźć swój prawdziwy dom. Po powrocie z pierwszego lotu, nie do końca udanego, uczestnicy wyprawy zastali jednak zamiast swej planety zgliszcza... Co dalej ? Ściągnij za free darmowy download z pobierz .pl i przekonaj się sam.

Do dyspozycji mamy całą gamę statków: od zwrotnych myśliwców, poprzez jednostki wspierające, kończąc na potężnych lotniskowcach i krążownikach. Doskonała grafika, w której każdy statek jest wspaniale przedstawiony, niezależnie od skali przybliżenia, oraz fabuła sprawiają, że Homeworld- pobierz download za free- bardziej przypomina znakomity film science-fiction , aniżeli grę komputerową. Do gry powstały przeróżne modyfikacje podmieniające modele i charakterystyki statków na znane z wielu popularnych filmów i seriali science-fiction.

W grze Homeworld, którą możesz ściągnąć już teraz za darmo z pobierz .pl, komputer odznacza się naprawdę wysoką inteligencją. Misje są trudne, ale nie odnosi się przy tym wrażenia, że przeciwnik po prostu oszukuje i nie wiadomo skąd zna nasze pozycje. Statki różnych stron konfliktu pod względem arsenału, nie różnią się od siebie prawie wcale. Można to uznać za jedyny minus Homeworld. Tak czy siak warto ściągnąć za free download.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Homeworld

dodał: ~kulek:) , 02.11.2012

gra ma uszkodzony plik,podczas drugiej misji(khar-selim) już kiedy mam przejąć kontrolę nad statkiem(po wysłaniu sondy i odnalezieniu statku) gra samoczynnie sie wyłącza,ale reszta działa bez zarzutu

dodał: ~Tefal444 , 17.07.2012

Mi się podoba. Gra fajna , dobra fabuła , świetna grafika. Ale - za monotonie misji i mała różnorodność arsenału broni każdej rasy.