Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Histwar: Les Grognards

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlefront.com
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.10.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Histwar: Les Grognards

Już wkrótce!
Opis - Histwar: Les Grognards
Les Grognards to nadchodząca wielkimi krokami gra strategiczna, która ma przenieść graczy w czasy wojen napoleońskich. Dokładna premiera Histwar: Les Grognards to połowa października tego roku. Akcja gry ma obejmować najważniejsze kampanie z lat 1805-1814, w których gracz będzie miał okazję stanąć na czele jednej z licznych armii, włączając oczywiście Francję, Rosję i Austrię, a także m.in. Polskę. Planowane jest wydanie Histwar: Les Grognards na PC, a więc gracze konsolowi nie będą mieli okazji w nią zagrać. Na razie nie wiadomo czy ukarze się demo Histwar: Les Grognards, ale miejmy nadzieję, że twórcy zdecydują się zaprezentować wersję demonstracyjną tego tytułu.

Najważniejszą zaletą Histwar: Les Grognards Game ma być świetna oprawa wizualna, a także realizm rozgrywki. Pierwsza galeria z Histwar: Les Grognards prezentuje się bardzo dobrze i widać na niej m.in. doskonale odzwierciedlone pola walki, na których może się spotkać nawet kilkadziesiąt tysięcy żołnierzy. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza będzie możliwa rozgrywka multiplayer co już jest standardem w tego typu grach. Patrząc na trailer z Histwar: Les Grognards widać, że gra będzie imitowała zmieniające się warunki atmosferyczne, wpływające na sytuację na mapie, a także oferować większość jednostek z tamtych lat. Jeżeli ktoś szybko ukończy dostępne w grze kampanie, na które składają się najważniejsze bitwy z tamtych lat, jak np. Austerlitz, to dzięki dostępnym edytorom, każdy użytkownik będzie mógł stworzyć własne areny, na których toczona będzie walka. Zapowiada się więc bardzo ciekawa strategia. W Histwar: Les Grognards wymagania nie powinny być zbyt wysokie. Nie powinno też być żadnych problemów ze współpracą Histwar: Les Grognards z Windows 7. Graczom nie pozostaje więc nic innego, tylko poczekać na download Histwar: Les Grognards w wersji demonstracyjnej.      


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Histwar: Les Grognards