Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

History: Great Battles Medieval

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Slitherine Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - History: Great Battles Medieval

Już wkrótce!
Opis - History: Great Battles Medieval

Gra History: Great Battles Medieval to kolejna strategiczna produkcja stuida Slitherine Software, przenosząca nas w okres gorącego militarnie przełomu XIV i XV stulecia, kiedy to w Europie walczyły ze sobą dwie potęgi: Anglia i Francja. Będziesz mógł prześledzić cały przebieg wojny stuletniej, a nawet wpłynąć na jej przebieg. Niestety, nie zdecydowano się na udostępnienie wersji demo History: Great Battles Medieval do pobrania, dlatego też poniższy opis musi Ci wystarczyć jako pomoc przy podjęciu decyzji o zakupie tego tytułu.

History: Great Battles Medieval imponuje ilością możliwych do stoczenia bitew – jest ich ponad siedemdziesiąt, z czego niemal połowa to odwzorowanie prawdziwych starć. Jako dowódca jednej z armii konfliktu podejmujesz decyzje o dalszych posunięciach wojska, a także o rodzajach formacji, jakie weźmiesz ze sobą na bitwę oraz decydujesz o ich rozstawieniu i wydajesz rozkazy podczas gry. Szkoda więc, że download History: Great Battles Medieval w wersji demo nie jest możliwy, ponieważ wszystko prezentuje się najbardziej efektownie. Każdą formację możesz rozwijać w stylu znanym z gier rpg. Po bitwie jednostki, które przeżyły, otrzymują punkty rozwoju, które inwestujesz w ich ulepszania. Dzięki temu mas okazję stworzyć naprawdę silne oddziały, które miota twych wrogów. A jakie mamy typy jednostek? Wszystko oddane jest zgodnie z prawdą historyczną. Ściągnij obrazki History: Great Battles Medieval, znajdujące się w galerii przy tym tekście, a zobaczysz to samemu.

Niestety, nie wiadomo obecnie, czy gra History: Great Battles Medieval wyjdzie po polsku. Miejmy jednak nadzieję, że znajdzie się wydawca na History: Great Battles Medieval pl, dzięki czemu po zakupie gry nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie History: Great Battles Medieval.

Warto zauważyć, że grę będzie można modować. Wszystkie niezbędne do tego narzędzia dostaniesz wraz z pełną wersją. Będziesz mógł wiec tworzyć swoje jednostki i pola bitwy i dzielić się nimi z innymi graczami. Podobnie Ty będziesz mógł ściągać ich modyfikacje History: Great Battles Medieval za darmo.

Gra ukaże się na PC i konsole, wiadomo już, że w wersji komputerowej pograsz w History: Great Battles Medieval na Windows 7. Póki co nie ukazały się jeszcze żadne kody History: Great Battles Medieval ani też patch History: Great Battles Medieval, jednak jeśli będą takie, na pewno znajdziesz je i u nas. Zajrzyj wtedy i pobierz materiały History: Great Battles Medieval za free. Wypatruj również, czy nie pojawi się trailer History: Great Battles Medieval.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: History: Great Battles Medieval