Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hinterland

Kategoria: Strategiczne
Producent: Tilted Mill
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.05.2009
Rozmiar: 226 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 380

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Hinterland

  • Procesor: 1.8 GHz
  • 512 MB RAM Windows XP, 1 GB Vista
  • 350 MB HDD
  • karta graf. 64 MB z DirectX 8.1
Opis - Hinterland

Pobierz darmowe demo gry strategicznej Hinterland!

Hinterland to gra strategiczna osadzona w realiach średniowiecza. Wcielasz się tu we władcę wsi, którą rozbudowujesz.  Na początku zaczynasz od grupki zwykłych rolników, jednak w miarę postępów w grze kupujesz coraz lepszych specjalistów, jak na przykład kowala czy żołnierza. Pobierz darmowe demo i zobacz, jak poradzisz sobie w tej roli!

Hinterland to nie tylko rozbudowa wsi, ale też i walka. Kraina pełna jest potworów, nadto wysyłasz swe drużyny do odkrywania świata wokół. Możesz podbijać przy tym inne osady i przejmować je pod swa kontrolę. Aby osiągnąć sukces w grze musisz starannie rozbudowywać swa osadę, czerpać surowce oraz szkolić wojów. Jeżeli podobają Ci się tytuły a la Settlers, ta gra jest dla Ciebie!
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hinterland