Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heroes of Newerth

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: S2 games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Heroes of Newerth

Core 2 Duo 2 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), Windows 2000/XP/Vista
Opis - Heroes of Newerth
Heroes of Newerth to dość gra, która tak naprawdę stanowi klon jednego z bardziej popularnych scenariuszy do gry Warcraft III, a mianowicie Defence of The Ancients. Tak więc fani Warcraft’a mają okazję ponownie przenieść się w bardzo podobny świat gry i zmierzyć się w nim z graczami z całego świata. Premiera Heroes of Newerth odbyła się 12 maja 2010 roku. Możliwa jest gra w Heroes of Newerth na PC, gdyż to właśnie z myślą o tej platformie tworzona została ta gra. Na razie nie ma żadnych informacji, by twórcy gry planowali wydać też Heroes of Newerth na Xbox 360. Także wersja Heroes of Newerth na PS3 jest raczej mało realna.

Produkcją gry Heroes of Newerth zajęło się studio S2 Games, znane graczom przede wszystkim z serii Savage.  Patrząc na screenshot'y z Heroes of Newerth gracze na pewno skojarzą sobie tę grę z Warcraft III, gdyż posiada ona bardzo podobny, a wręcz ten sam interfejs. Galeria z Heroes of Newerth jest bardzo bogata, dlatego warto odwiedzić choćby stronę twórców by przekonać się o możliwościach tej pozycji. Widać na niej przede wszystkim barwny świat fantasy tej gry, która ma być klasycznym RTSem bazującym bardzo mocno na wspomnianej już mapie do Warcraft. Tak naprawdę twórcy zdecydowali się jedynie przerobić mapę Defence of The Ancients i uzupełnić ją o własne pomysły i przemyślenia zdobyte przy produkcji gry Savage 2. Warto obejrzeć także trailer z Heroes of Newerth, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Prezentuje on najważniejsze zalety tej gry, a więc świetny świat fantasy, w którym można spotkać ponad kilkadziesiąt różnych stworów i postaci, a także bardzo dobrze dopracowaną oprawę graficzną.

Postać sterowana przez gracza może władać zarówno bronią białą, jak i całą paletą różnych czarów, które prezentują się bardzo efektownie. Wymagania Heroes of Newerth zostały podane nad opisem. Wiadomo, że do rozgrywki online wymagany jest oczywiście dostęp do Internetu, a także zainstalowany system operacyjny. Gra działa zarówno w środowisku Windows, jak i Linux, oraz Mac OS X. Nie powinno być też żadnych problemów z uruchomieniem Heroes of Newerth pod Windows 7. Od jakiegoś czasu trwał już beta testy gry, w których uczestniczą gracze posiadający specjalny klucz, bądź tacy, który otrzymali specjalne zaproszenia do gry. Dzięki materiałom dostępnym na stronie gry, wiadomo, że gameplay z Heroes of Newerth zasługuje na uwagę, Download Heroes of Newerth powinien być dostępny wkrótce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Heroes of Newerth

dodał: ~123 , 18.04.2010

dobre

dodał: ~123 , 18.04.2010

dobre

dodał: ~bnw , 12.02.2010

gdzie sie to pobiera

dodał: ~czar00 , 23.01.2010

Nom fajna ale klucz cieżko zdobyć :(

dodał: ~mietek , 03.01.2010

dobra gierka :0