Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East

Kategoria: Strategiczne
Producent: Nival Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.09.2009
Rozmiar: 901.1 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1737

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East

  • Core 2 Duo 1.8GHz,
  • 2GB RAM,
  • karta graficzna 256MB (GeForce 5200 lub lepsza),
  • 3GB miejsca na HDD,
  • Windows 2000/XP/Vista
Opis - Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East
Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East pl to turowa gra strategiczna z elementami RPG stanowiąca drugi dodatek do piątej części kultowej serii HoMM. Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East po polsku ukazało się na początku 2008 roku i jest o wiele świeższą produkcją od podstawki. Przygotowane przez polskiego dystrybutora Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East spolszczenie robi dobre wrażenie i kontynuuje nazewnictwo, do którego fani serii zdążyli się już przyzwyczaić. Najlepszą wiadomością jednak jest możliwość ściągnięcia wersji demonstracyjnej Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East za darmo. Aby uruchomić dodatek, nie musisz posiadać postawowej wersji HoMM V.
Tak jak w podstawce, mamy w Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East free view w ramach rzutu izometrycznego, tym razem z bardziej dopracowaną grafiką (jeśli chcesz zobaczyć, jak prezentuje się nowe Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East, Pobierz screenshoty z powyższej galerii).
W HoMM 5 toczy się zacięta walka angażująca siłę (might) i magię (magic), a my jesteśmy nie tylko świadkami, ale i uczestnikami starcia potężnych armii. Tym razem, w „Dzikich Hordach” trafiamy w środek wojny wywołanej przez demony, gdy do konfliktu włączają się z całą swoją siłą Orki i podległe im goblinoidy, z którymi wiąże się nasza kampania. Przykłady scenerii i walk z Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East do pobrania z naszej galerii. Świat gry Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East prezentuje również trailer zamieszczony w sieci. Jeśli chcesz zobaczyć pełną listę nowości w dodatku Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East, ściągnij materiały udostępnione na stronie wydawcy, firmy Ubisoft. Obecne w Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East kody można włączyć tak jak w podstawce poprzez edycję plików konfiguracyjnych.
Nie wiadomo, czy Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East na windows 7 będzie działał poprawnie, ale aktywna społeczność graczy na pewno o to zadba. Póki co ukazał się również do polskiej wersji Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East patch 3.1 pod wieloma względami usprawniający rozgrywkę oraz dodający do gry nowe funkcje (szukaj w sieci Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East patch download). Tymczasem pobierz Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East demo korzystając z poniższego linka. Demo zawiera ważny dla fabuły epizod związany z wyprawą młodego lorda Orków z pełnej kampanii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East

dodał: ~bakugana , 15.02.2010

wogule to jest fajana gra ?