Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heroes of Might & Magic IV: Winds of War

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: New World Computing
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 31.10.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Heroes of Might & Magic IV: Winds of War

Procesor taktowany zegarem 400MHz

128 MB pamięci RAM

Wyposażony w 16 MB pamięci akcelerator grafiki 3D

Opis - Heroes of Might & Magic IV: Winds of War

Winds of War jest już drugim dodatkiem do Heroes of Might & Magic IV. Zakres zmian jakie wprowadza do gry, jest bardzo podobny jak w przypadku poprzedniego rozszerzenia czyli The Gathering Storm.

Ponownie więc, mamy do czynienia z nowymi kampaniami, których również i tym razem jest 6. Ich fabuła związana jest królestwem Channon. Jest to królestwo, znajdujące się na północy krainy Axeoth. W związku z bogactwami jakie posiada, staje się atakiem kilku armii. Warto docenić, że nowa historia rozgrywana jest aż na 40, zaprojektowanych od podstaw mapach, z których część została stworzona, przez samych fanów serii.

W kampaniach wcielamy się kolejno we wszystkich władców, chcących zawładnąć Channon a w ostatniej z nich, jesteśmy świadkami decydującego starcia pięciu potężnych armii, które ma rozstrzygnąć kto będzie nowym władcą królestwa. Podobnie jak w The Gathering Storm, również w Winds of War mamy do czynienia z całkiem nowymi budynkami, oferującymi nam różnego rodzaju przydatne bonusy a także dodatkowymi jednostkami, które chętnie wspomogą nas w walce. Nie zapomniano również o artefaktach, wśród których znalazło się kilka nowych, przydatnych przedmiotów. Ponownie mamy też do czynienia, z nową ścieżką dźwiękową, której zadaniem jest budowanie odpowiedniego klimatu rozgrywki. Tym razem zmiany nie ominęły również edytora, który daje teraz znacznie większe możliwości. Jeśli więc jesteś fanem Heroes of Might & Magic IV, dodatek Winds of War powinien Cię zainteresować.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Heroes of Might & Magic IV: Winds of War

dodał: ~armando , 13.07.2014

Is good