Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heroes of Might & Magic IV: The Gathering Storm

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: New World Computing
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 31.10.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Heroes of Might & Magic IV: The Gathering Storm

Procesor: 400MHz

RAM: 128MB

Akcelerator grafiki 3D posiadający 16 MB pamięci

Opis - Heroes of Might & Magic IV: The Gathering Storm

The Gathering Storm jest dodatkiem, do doskonale znanej wszystkim gry Heroes of Might & Magic IV. Jak na rozszerzenie przystało, wprowadza kilka zarówno mniej jak i bardziej znaczących zmian.

Bezsprzecznie najbardziej oczekiwaną jest tryb wieloosobowy, którego graczom bardzo brakowało w podstawowej wersji gry. Autorzy nie zdecydowali się na żadne innowacje w tym względzie, więc mamy do czynienia z klasycznym rozwiązaniem, znanym z poprzednich części. Nowością w The Gathering Storm jest też całkowicie zmieniona ścieżka dźwiękowa, skutecznie buduje ona klimat rozgrywki, więc nie można mieć do niej większych zastrzeżeń.

Jednak najbardziej zauważalnym dodatkiem, są całkiem nowe kampanie, które dają możliwość znacznie dłuższej zabawy w świecie Heroes of Might & Magic IV. Jest ich sześć, jednak aby móc zagrać w ostatnią, musimy wpierw zaliczyć pozostałe pięć. Fabuła skupia się, wokół czarnoksiężnika imieniem Hexis. Jego rosnąca moc, stanowi śmiertelne zagrożenie dla Lodwar. Na szczęście istnieje pięciu herosów, którzy są w stanie przeciwstawić się jego potędze. Ich losy poznajemy podczas wspomnianych pięciu kampanii, by finalnie w szóstej stanąć do walki z Hexisem. Wśród mniej znaczących zmian, warto też wymienić nowe jednostki, budynki oraz artefakty. Nie zmieniają one jednak w radykalny sposób obrazu rozgrywki, więc docenią je tylko najbardziej zagorzali fani serii. The Gathering Storm to bez wątpienia rozszerzenie, które nie zwraca na siebie uwagi potencjalnych graczy, wprowadzeniem rewolucyjnych zmian. Zapewne więc znajdzie się w głównej mierze, w kręgu zainteresowań dotychczasowych fanów Heroes of Might & Magic, którym przypadła do gustu, budząca wiele kontrowersji czwarta część gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Heroes of Might & Magic IV: The Gathering Storm

dodał: ~to jest niezła giera , 29.07.2014

to jest niezła giera

dodał: ~cyklop0 , 15.09.2013

gra jest niezła