Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heroes of Gaia

Kategoria: Strategiczne
Producent: Suzhou Snail Electronic Co., Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.09.2009
System operacyjny: Windows XP, 7
Liczba pobrań: 1262

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Heroes of Gaia

  • dostęp do sieci,
  • przeglądarka WWW z wtyczką Flash
Opis - Heroes of Gaia
Heroes of Gaia to strategiczna gra MMO na przeglądarkę osadzona w świecie średniowiecznego fantasy, „świecie mieczy, elfów i magii”, jak piszą jej twórcy. Choć nie wydano Heroes of Gaia po polsku, gra ma już w naszym kraju swoją społeczność fanów dzielącą się wrażeniami i radami na forach internetowych (w Heroes of Gaia również nieoficjalne spolszczenie nie będzie przydatne, jako że to gra przeglądarkowa). Gameplay inspirowany jest modelem „zamek i bohater” (Castle-and-Hero), znanym tak dobrze fanom serii Heroes of Might and Magic. Nawet sam jej tytuł nawiązuje do HoMM i pokrewnych jej gier, można go zresztą tłumaczyć po prostu jako „Bohaterowie Ziemi” (gr. gaia - ziemia). Wybierz jedną z czterech ras (ludzi, elfów, orków lub nieumarłych), zbuduj twierdzę, zrekrutuj i wyposaż armię, zawrzyj przymierza z innymi graczami i poprowadź swoich bohaterów do epickiej walki z potworami zamieszkującymi wirtualny świat Heroes of Gaia. Twórcy gry reklamują Heroes of Gaia jako „free forever”, co oznacza, że nigdy nie będziesz musiał martwić się wprowadzeniem opłat abonamentowych za grę. Zobacz w sieci przedstawiający Heroes of Gaia trailer, jeśli nie przekonałeś się jeszcze do Heroes of Gaia Pobierz też screeny z galerii (także obrazy z postaciami z Heroes of Gaia do pobrania na stronie producenta).
Gra posiada licznych fanów na całym świecie (w tym kilkuset na Facebooku), dziesiątki tysięcy zarejestrowanych graczy, a dopiero co skończył się etap testów gry w wersji „closed beta” i od niedawna można już rejestrować się do fazy „open beta”. Jeśli nie możesz się już doczekać gry, po prostu wejdź na stronę producenta i graj w Heroes of Gaia za darmo tak długo, jak zechcesz. Nie pojawiło się Heroes of Gaia w wersji demo, ponieważ pełna wersja gry jest darmowa, wystarczy, że masz łącze internetowe i przeglądarkę z wtyczką Flash (jeśli jej nie posiadasz, a chcesz zagrać w Heroes of Gaia, ściągnij wtyczkę ze strony firmy Adobe).
Zagraj i porozmawiaj za darmo z graczami z całego świata, zbieraj punkty doświadczenia swojego bohatera i postaw go na czele własnej armii, spotkaj się w Heroes of Gaia z liczną pl community, a może dołącz do jednej z pomysłowo współtworzonych przez graczy gildii – a wszystko to w grafice, której dotąd nie można było znaleźć w grach przeglądarkowych. Niepotrzebny będzie do gry w Heroes of Gaia download żadnych plików, wystarczy zarejestrować się i zacząć grać. Nie będą Ci też potrzebne w Heroes of Gaia kody, jako że jest to gra MMO i oszustwo byłoby źle widziane. Możesz za to szukać ukrytych skarbów i sekretów tego fantastycznego świata. Nie będziesz musiał również martwić się w Heroes of Gaia o żaden patch, jako że gra jest aktualizowana na bieżąco z poziomu serwera. Czekających na nowy system możemy też już teraz zapewnić, że Heroes of Gaia pójdzie na windows 7.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Heroes of Gaia

dodał: ~sajmonek , 04.03.2010

zajebista\nssssssssssssuuuuuuuuuuuuuupppeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr