Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heroes 1

Kategoria: Strategiczne
Producent: Ubisoft Entertainment
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 01.06.2011
Rozmiar: 10.17 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 9473

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.
Opis - Heroes 1
Heroes of Might and Magic I to pierwsza część kultowej serii gier Heroes of Might and Magic. Gra została wydana w 1995 roku, w związku z czym nie ma co się spodziewać zaawansowanych efektów wizualnych czy imponujących przejść filmowych: zajmująca nieco ponad 10 MB gra sprawia wrażenie bardzo prostej, niemniej nie forma jest tym, co wciąż przyciąga do niej rzesze fanów. Heroes of Might and Magic I to przede wszystkim powrót do świata gier sprzed już blisko dwóch dekad, dzięki któremu możemy przenieść się do czasów pierwszych pecetów i pierwszych edycji gier, które dzisiaj mają miliony fanów i zajmują wiele GB pamięci komputera.
Akcja gry toczy się w świecie fantasy- Enroth. Gracz może posiadać ośmiu bohaterów, którzy mogą zdobywać zasoby i artefakty, odkrywać nowe tereny, walczyć z wrogimi jednostkami, podbijać zamki. Kilka zdań o fabule: czterech władców próbuje podbić krainę: barbarzyńca, czarodziejka, czarnoksiężnik oraz rycerz. Ponieważ kampania jest jedna, należy przejść 3 z 4 kampanii (ponieważ nie walczy się przeciwko swojej „nacji”). Wybór każdej nacji różni się pozycjami startowymi na mapach oraz modyfikacjami misji.
Czy warto grać w tą grę? Ponieważ do pobrania jest pełna wersja a plik jest bardzo mały, zainteresowanym tym, jak wygląda pierwsza wersja „Heroesów”, albo pragnącym odbyć sentymentalną podróż wstecz, polecamy wypróbowanie tej ciekawej pozycji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Heroes 1