Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hearts of Iron: The Card Game

Kategoria: Strategiczne
Producent: Paradox Interactive
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 24.01.2012
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 460

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Hearts of Iron: The Card Game
Hearts of Iron: The Card Game to karciana wersja jednej z najbardziej rozpoznawalnych strategii firmy Paradox Interactive.

Gdzie, co, jak?

Znów przeniesiemy się w okres działań wojennych, lecz tym razem nasze jednostki będą, jak sama nazwa wskazuje kartami.

Gra jest typowym produktem uruchamianym przez przeglądarkę toteż łatwo spodziewać się, że rozgrywka będzie polegała na pojedynkowaniu się z żywym przeciwnikiem online. Do wyboru mamy państwa Osi, Aliantów lub Komintern. Od naszego wyboru oczywiście będzie zależało jakimi jednostkami zaczniemy zarządzać oraz jak będzie wyglądała nasza wojenna strategia.

Karty i pule

Do dyspozycji mamy ponad 140, pieczołowicie stworzonych kart, wiernie odwzorowujących faktyczne jednostki, jakie można było spotkać podczas wojny. Poszczególne karty łączą się w różnorakie pule, które można nazwać swojego rodzaju oddziałami. Odpowiednie zarządzanie nimi i dobór strategii na każdą, poszczególną misję to klucz do sukcesu w Hearts of Iron: The Card Game. Gra posiada również wbudowany edytor, umożliwiający gra­czom tworzenie własnego typu puli kart.

Gra została wyprodukowana w stylu free to play, toteż nie musimy martwić się o jakiekolwiek, dodatkowe opłaty. Gry rozpoczynamy rozgrywkę, otrzymujemy:

3 podstawowe pule kart – po jednej na każdą frakcję
3 dodatkowe pule, tak zwane „booster”, dodające do naszej frakcji bonusowe umiejętności czy jednostki
10 biletów, umożliwiających nam rozpoczęcie meczu online. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hearts of Iron: The Card Game