Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hearts of Iron 3

Kategoria: Strategiczne
Producent: Paradox Interactive
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.07.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3374

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Wymagania sprzętowe - Hearts of Iron

  • Procesor: Intel Core 2 Duo E6300 1.86GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+ albo lepszy
  • Karta graficzna: Nvidia Geforce 7800 GS lub Radeon X1800 albo lepsza
  • RAM: 2GB
  • Twardy dysk: 1,5GB wolnej przestrzeni
Opis - Hearts of Iron
­­

Hearts of Iron III to zgodnie z nazwą trzecia odsłona strategicznych gier turowych, które cieszą się dość dużą sympatią graczy na całym świecie. Po raz kolejny będziemy mieli możliwość wcielenia się w dowódców armii II wojny światowej. Do dyspozycji otrzymamy zarówno jednostki lądowe, jak tez i wodne oraz piechotę. Prezentowany tu trailer Hearts of Iron 3 pozwoli Ci poczuć przedsmak wielkich bitew. Gra powinna ukazać się na przełomie 2009 i 2010 roku.

Jeśli lubisz rozbudowane strategie turowe – gdzie oprócz bitew prowadzisz także dyplomację oraz skupiasz się na zadaniach związanych z rozwojem naukowo-ekonomicznym, ten tytuł jest dla Ciebie po prostu pozycją obowiązkową.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hearts of Iron

dodał: ~Kalczuk , 30.10.2009

Gra wymiata

dodał: ~Ktoś , 29.07.2009

W HoI jest grą w czasie rzeczywistym, z możliwością aktywnej pauzy!