Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hearts of Iron 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: Paradox Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.01.2009
Rozmiar: 89,2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3717

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Hearts of Iron 2

Procesor: Pentium III 800 MHz

Pamięć RAM: 128Mb

Karta graficzna: 4 MB karta graficzna w oparciu o DirectX

Miejsce na dysku twardym: 1 Gb

Opis - Hearts of Iron 2
Hearts of Iron II to kolejna część bardzo popularnej zwłaszcza w Polsce strategii opartej o serię Europa Universalis. Tym razem gracz przenosi się w czasy II wojny światowej by stanąć na czele jednego z istniejących w tamtych czasach państwa. Premiera gry miała miejsce w 2005 roku i po sporym sukcesie tego tytułu planowane jest wydanie kolejnej części jeszcze w tym roku. W oczekiwaniu na wydanie nowej części tej gry pobierz demo Hearts of Iron 2 i zmień historię XX wieku. Demo Hearts of Iron 2 pozwala na rozegranie przykładowej kampanii, tak by gracz mógł zapoznać się z tą grą.

Gra oferuje nam sporą liczbę kampanii do rozegrania co jest najważniejszą różnicą w porównaniu do pierwszej części gry. Dzięki Hearts of Iron 2 za darmo możemy się przenieść na przykład w czasy inwazji Niemiec na Polskę i spróbować odmienić koleje losu. Jedyne co trzeba zrobić to zakupić pełną wersję gry. W grze możemy objąć przywództwo nad niemal każdym istniejącym wówczas i liczącym się krajem. Rozgrywka polega na prowadzeniu polityki zarówno dyplomatycznej, wojskowej jak i ekonomicznej. Dzięki wydaniu Hearts of Iron 2 po polsku gra ta stała się bardziej przyjazna dla polskich graczy. Ponieważ liczba opcji, statystyk, zadań jest spora to dobrze że zdecydowano się na Hearts of Iron 2 pl, które bardzo ułatwia rozgrywkę. Jeśli ktoś zakupił anglojęzyczną wersję gry to nie musi się wcale martwić. W sieci istnieje spolszczenie do Hearts of Iron 2, które rozwiązuje ten problem.

Jeśli chodzi o kolejne zmiany w porównaniu do poprzedniej części to Hearts of Iron 2 poprawia miedzy innymi system walki, który momentami szwankował w poprzedniczce. Zmieniona także system pozyskiwania nowości technologicznych, oraz zwiększono liczbę prowincji w grze. Demo Hearts of Iron 2 do pobrania w naszym serwisie pozwala na własnych oczach przekonać się, że gra jest dużo bardziej dopracowana zachowując przy tym wszystkie zalety części pierwszej. Oczywiście Hearts of Iron 2 działa z Windows 7, Vista, oraz starszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Z racji tego, że jest to dwuwymiarowa gra, to wymagania Hearts of Iron 2 są bardzo niskie i wystarczy średniej klasy komputer by móc w nią zagrać. Ściągnij demo Hearts of Iron 2 i przekonaj się jak gra będzie działać na Twoim komputerze.

Dzięki temu, że gra może być w łatwy sposób modyfikowana w Internecie istnieje masa dodatków i kampanii do gry. Download dodatków do Hearts of Iron 2 jest bardzo prosty, zresztą podobnie jak ich instalacja. Przed samą rozgrywką warto także pobrać patch do Hearts of Iron 2, który naprawia sporo błędów wykrytych po premierze gry. Jeśli chodzi o poziom trudności tego tytułu to stoi on niewątpliwie na bardzo wysokim poziomie dlatego mniej doświadczeni gracze powinni się uzbroić w kody do Hearts of Iron 2, które pozwalają m.in. na uzyskanie dodatkowych pieniędzy, jednostek czy ropy. Oczywiście zarówno patch jak i kody do Hearts of Iron 2 za free możecie pobrać z naszej strony.

Jeśli marzyłeś kiedyś by przenieść się w czasie i zmienić coś w historii to teraz masz szansę. Pobierz Hearts of Iron 2 i spróbuj swoich sił w jednej z bardziej realistycznych strategii ostatnich lat. Zobacz­ inne gry strategiczne w naszym serwisie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hearts of Iron 2

dodał: ~doradziciel pobierz.pl , 30.12.2009

hm lol pisze

dodał: ~loczek , 29.12.2009

Jak tą grę pobrać ? \nHELP !

dodał: ~sagide , 14.06.2009

skąd to pobrać?

dodał: jawroskiwłodzimierz , 21.05.2009

Twój komentarz

dodał: ~romel , 25.04.2009

jak pobrac gre?