Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Guardians of Graxia

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Petroglyph
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Guardians of Graxia

Wymagania już wkrótce.
Opis - Guardians of Graxia

Gra Guardians of Graxia to nietypowa strategia osadzona w świecie fantasy. Jest to nietypowa rzeczywistość, w której kontynenty dryfują z prądami powietrza, unosząc się na niebie. Mamy tu dwie wrogie rasy – ludzi i orków. Nie trudno się domyślić, że gameplay Guardians of Graxia będzie dotyczył konfliktu między nimi.

Premiera Guardians of Graxia jest przewidziana na lato 2010 roku. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie wersja demo Guardians of Graxia do pobrania. Co ciekawe, wraz z premiera gry komputerowej ukaże się gra planszowa, będąca przeniesieniem tego tytułu do rzeczywistego świata. Niestety, jak na razie nie ukazał się żaden trailer Guardians of Graxia, który pokazywałby rozgrywkę. Wiadomo jednak, że będziemy mieli 12 scenariuszy do rozegrania. W grze będzie dostępnych kilkadziesiąt jednostek po każdej stronie, a także kraty czarów i ekwipunku. Będzie możliwy download Guardians of Graxia po uiszczeniu opłaty – 60 USD. Tradycyjne, pudełkowe wydanie gry na PC nie jest przewidywane.

W związku z tym są nieduże szanse, że ukaże się Guardians of Graxia po polsku. Jednak w naszym kraju jest wielu fanów tego tytułu i być może doczekamy się spolszczenia zmieniającego grę w Guardians of Graxia pl. Póki co jedyne dostępne za darmo rzeczy z Guardians of Graxia to grafiki. Znajdują sie one w galerii przy tym opisie. Jeśli chcesz, pobierz screeny Guardians of Graxia – świetnie nadają się na tapety.

Nie jest planowana wersja konsolowa zabawy. Tak więc nie pograsz w Guardians of Graxia na PS3, nie będzie także konwersji Guardians of Graxia na Xbox oraz Wii. Nie znamy jeszcze wymagań systemowych tego tytułu, ale nie powinny być one zbyt wysokie. Tak więc będziesz mógł uruchomić Guardians of Graxia na PC średniej klasy.

Miejmy zatem nadzieję, że będzie to tytuł udany. Jeśli nie znajdzie się polski wydawca tego tytułu, miejmy nadzieję na fanowskie spolszczenie Guardians of Graxia. Tytuł zapowiada się dość ciekawie i z pewnością zainteresuje miłośników wszystkich strategii w klimacie fantasy – jak na przykład Warcraft. Być może wydawca zdecyduje się na publikację wersji demonstracyjnej Guardians of Graxia za free, dzięki czemu będziemy mogli przetestować produkcję przed nabyciem.

Nie wiadomo jeszcze, czy ukażą się kody Guardians of Graxia. Jeśli jednak zostaną zaimplementowane, z pewnością będą tylko dla trybu single player.  Miejmy też nadzieję, że gra wyjdzie bez usterek i nie będzi potrzebny patch Guardians of Graxia patch.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Guardians of Graxia