Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Grand Ages: Rome

Kategoria: Strategiczne
Producent: Haemimont Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.10.2009
Rozmiar: 872.74MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 672

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Grand Ages: Rome

  • Core 2 Duo 2.13 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD

Opis - Grand Ages: Rome

­Grand Ages Rome to kolejna z gier studia Haeimont Games dotyczących największego imperium w dziejach ludzkości. Wcielamy się tu w rolę patrycjusza, który rozpoczyna karierę nadzorcy rzymskich kolonii i osad, zaś jego celem jest władza na Rzymem. Początek tej historii ukazuje Ci wersja demo Grand Ages Rome do pobrania.

Download Grand Ages Rome jest za darmo, a zapozna Cię z mechaniką gry oraz jej oprawą audiowizualną, która stoi na dość wysokim poziomie. Kampania dla jednego gracza to dwadzieścia misji o narastającym stopniu trudności, które przetestują Twe zdolności przywódcze. Pobierz Grand Ages Rome demo za free i sprawdź się w tej roli! Zagrażają Ci nie tylko barbarzyńcy szturmujący bramy imperium, ale również sama przyroda, która potrafi zniszczyć prosperującą osadę naturalnymi katastrofami, jak trzęsienia ziemi czy plaga. Jeśli chcesz dowiedzieć się o innych zagrożeniach w grze, na wielu portalach poświęconych grom strategicznym znajdziesz niejeden rozbudowany opis Grand Ages Rome. Szukając informacji o grze uważnie wpisuj jej nazwę, ponieważ często wpisywane błędna fraza to „grand age rome”. A jeśli zaś chcesz zobaczyć gre w akcji jeszcze przed pobraniem dema, rzuć okiem na dostępny w sieci trailer Grand Ages Rome, kazujący świetną grafikę i gameplay omawianej produkcji.

Warto zaznaczyć, że wydano Grand Ages Rome na PC i nie planuje się żadnych konwersji konsolowych. W naszym kraju opublikowano Grand Ages Rome po polsku, więc nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Grand Ages Rome po nabyciu tego tytułu. Uprzedzamy jednak, że wersja demo nie powstała na bazie wydania Grand Ages Rome pl. Po nabyciu pełnej wersji gry przyda Ci się oficjalny patch Grand Ages Rome, a jeśli będziesz mieć problemy z wykonywaniem kolejnych misji, mamy na swych stronach pomocne kody Grand Ages Rome. Pełen ich opis znajduje się na osobnej stronie.

Wymagania Grand Ages Rome nie są zbyt wielkie i tytuł ten powinien pokazać wszystkie swe możliwości nawet na średniej klasy sprzęcie. Z pewnością tytuł ten przystosowany jest do najnowszych systemów Windows, jednak nie jest pewne, czy bez problemów pograsz w Grand Ages Rome na Windows 7. Jeśli masz ten system, ściągnij Grand Ages Rome za free w wersji demo i spróbuj samemu.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Grand Ages: Rome