Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gemini Wars

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Camel 101
Data dodania: 07.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Gemini Wars
Gry strategiczne cieszą się duża popularnością na całym świecie, nic więc dziwnego, że każdy kolejny rok przynosi nam dziesiątki nowych tytułów w tym gatunku. Wydarzeniem 2010 była premiera wyczekiwanego przez długie lata StarCraft II, zaś kolejną strategią kosmiczną, w której będziemy mieli do czynienia z trzema frakcjami, będzie zapowiedziane na początku 2011 Gemini Wars.

Tytuł ten przenosi graczy w daleką przyszłość, gdzie trwa pokój między dwiema potężnymi frakcjami – United Spaces Federation oraz Free Worlds. Planety są odbudowywane po wieloletnim konflikcie, jednak niespodziewanie pojawia się kolejny gracz – który może zagrozić wszystkim światom. Gameplay Gemini Wars należy gatunkowo do strategii czasu rzeczywistego, więc przyda się dobry refleks i orientacja. Otrzymamy tu dwa tryby zabawy – kampanię oraz rozgrywkę wieloosobową. W tym pierwszym przypadku zadaniem gracza będzie pokierowanie siłami USF, które walczą z nowym zagrożeniem. W drugim – dostępne będą wszystkie strony konfliktu.

Zgodnie z zapowiedziami, ten produkowany na PC tytuł da graczom duże możliwości zarówno pod względem tworzenia baz, jak i też spore ilości różnego typu jednostek. Na sąsiedniej stronie naszego portalu znajduje się trailer Gemini Wars, dający przedsmak zabawy, zaś w galerii przy tej zapowiedzi znajduje się kilka obrazków ukazujących wykonanie graficzne rozgrywki. Wyglądają one całkiem ciekawie, więc miłośnicy kosmicznych rts-ów powinni wypatrywać kolejnych wieści na temat tego tytułu. Czy będzie to hit 2011 roku? Być może, jednak póki co jeszcze za mało informacji, aby to ocenić.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gemini Wars