Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gardenscapes

Kategoria: Strategiczne
Producent: brak
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.10.2009
Rozmiar: 237.36MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1423

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Gardenscapes

  • Pentium 500 MHz lub podobny
  • 128 MB System RAM
  • DirectX 8.1 lub wyżej

Opis - Gardenscapes

Gardenscapes to bardzo ciekawa gra komputerowa, którą bardzo trudno zaszufladkować w jednym konkretnym gatunku gier. Jest to bowiem połączenie gry zręcznościowej, strategicznej i klasycznego tycoon’a, które ma zapewnić sukces tej pozycji. Na szczęście możliwa jest gra w demo Gardenscapes, które jest dostępne na naszej stronie. Download Gardenscapes to doskonała propozycja na długie wieczory. Oczywiście wersja demonstracyjna Gardenscapes jest za free, dlatego warto z niej skorzystać. Pobierz Gardenscapes i pomóż odrestaurować zaniedbany i zniszczony ogród. 

Fabuła w Gardenscapes jest dość oryginalna i opowiada historię pewnego mężczyzny, który dowiaduje się, że wkrótce odziedziczy dom po swojej rodzinie. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że dom jest bardzo zaniedbany, podobnie zresztą jak ogród, a zadaniem gracza jest go odrestaurować i przygotować na coroczny konkurs. Gra jest bardzo kolorowa co prezentuje trailer z Gardenscapes.   Ponieważ jest to świeży tytuł to jeszcze nie istnieją kody do Gardenscapes, które mogłyby ułatwić zadanie graczom. Ciężko też znaleźć jakiś patch do Gardenscapes, który mógłby wyeliminować nieliczne błędy w grze.

Głównym zadaniem gracza jest najpierw zbadanie zawartości pomieszczeń w odziedziczonym domu, a następnie przygotowanie wyprzedaży znajdujących się w nim rupieci. Za zarobione pieniądze gracz musi odrestaurować wspomniany ogród, co jest głównym zadaniem w grze. Wymagania tego tytułu są bardzo niskie, wystarczy dowolny system operacyjny jak np. Windows 7 i Gardenscapes by móc rozpocząć rozgrywkę. Na razie nie wydano Gardenscapes po polsku i chyba taka sytuacja nie nastąpi. Brak Gardenscapes pl nie powinien jednak nikomu utrudnić zabawy. Chociaż niewątpliwie szkoda, że nie istnieje nawet jakieś dodatkowe spolszczenie do Gardenscapes do pobrania z sieci, które mogłoby ułatwić grę młodszym graczom. Zagraj w Gardenscapes za darmo i spróbuj odrestaurować rodzinny ogród. Ściągnij Gardenscapes w wersji demonstracyjnej i przetestuj grę przed zakupem. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gardenscapes