Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gangsters 2: Vendetta

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Hothouse Creations
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Gangsters 2: Vendetta

  • Prcesor: Pentium III 450 MHz
  • Pamięć RAM: 128 MB
  • Karta graficzna:  akcelerator 3D
  • Miejsce na dysku twardym: 1 GB  
Opis - Gangsters 2: Vendetta
Gansters 2: Vendetta to gra strategiczna, w której gracz wciela się w przywódcę organizacji przestępczej wzorowanej na mafii. Oczywiście na samym początku gry jesteśmy tylko płotka, przywódca skromnego gangu jednak nasze ambicje sięgają samego tytułu ojca chrzestnego. Akcja gry dzieje się w fikcyjnym stanie New Temperance plus minus w latach trzydziestych XX wieku – czyli okresie największej prosperity gangów i mafii w Stanach Zjednoczonych. Pobocznym wątkiem gry jest odnalezienie morderców ojca głównego bohatera, w którego postać wciela się gracz. Rozpoczynając karierę bosa podziemia mamy przed sobą różnorakie możliwości, możemy zająć się przemytem, hazardem, bimbrownictwem, niezbędne będzie również prowadzenie walk z innymi gangami i przejmowanie ich wpływów, interesów i terytorium. Bardzo ważnym elementem gry jest rekrutacja nowych członków organizacji tak by odpowiadali naszym potrzebom i profilowi aktualnej działalności. Gracz zarządza zarówno budżetem rodziny, zakupami oraz działaniami poszczególnych jej członków, mamy do dyspozycji liczne zestawienia i wykresy, które przypominają te znane z innych gier ekonomiczno – strategicznych. Przed graczem jest 15 misji w kolejnych miastach stanu, podczas, których będzie on awansował w hierarchii przestępczego siata tak by w efekcie wspiąć się na sam szczyt i niczym filmowy bohater zakrzyknąć: The World is mine!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gangsters 2: Vendetta