Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Stardock Systems Inc.
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.12.2011
System operacyjny: Windows XP

Brak

Wymagania sprzętowe - Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor

Procesor: 2 GHz

RAM: 512 MB

Karta grafiki: 128 MB pamięci (GeForce FX 5200 lub wydajniejsza)

Opis - Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor

Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor to dodatek do znanej i cenionej serii gier strategicznych, umożliwiających nam stworzenie galaktycznego imperium.

Rozszerzenie to oferuje kampanię, która daje odpowiedzi na wiele pytań, które dotąd nurtowały graczy. Autorzy nie zdecydowali się, na wprowadzenie wraz z Twilight of the Arnor, jakiś szczególnych innowacji. Zestaw zmian, jest więc dość typowy. Każda z dostępnych ras, otrzymała nowe technologie a także kolejne rodzaje uzbrojenia i innych elementów, przydatnych przy tworzeniu statków kosmicznych. W grze, pojawia się też całkiem nowy statek kosmiczny, nazwany Terror Star. Dysponuje on wręcz niewyobrażalną siłą ognia. Jednak chcąc go wykorzystać, musimy pamiętać, że koszty jego budowy są równie ogromne.

Oprawa graficzna gry również doczekała się poprawek, wraz z wydaniem Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor. Tekstury lepszej jakości, udoskonalone animacje oraz kilka nowych grafik, z pewnością nie oferują fenomenalnego skoku jakościowego. Jednak miło ze strony twórców, że dbają nawet o takie detale jak oprawa graficzna. Twilight of the Arnor oddaje również do naszej dyspozycji, odpowiednie narzędzia umożliwiające modyfikowanie świata gry i dostosowywanie go do własnych potrzeb. Gra Galactic Civilizations II doczekała się więc solidnego rozszerzenia, które dzięki wprowadzeniu wielu dodatkowych elementów, powinno na nowo zachęcić do eksplorowania kosmosu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor